2006/2007-es tanév  pályázati eredményei

Nemzetközi

X. Eötvös kupa nemzetközi rajzpályázatán

Gólya Ágnes és Kovács Benjamin emléklapot kapott. -Felkészítõ tanár: Gólyáné Vad Anikó

A “Mosolygósabb Régióért” Egyesület 1956-ról kiírt nemzetközi rajzversenyén

Siteri Emese és Tahóczki Katalin II. lett. – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

A “Mosolygósabb Régióért” Egyesület A XXI. Század biztonsági kihívásai diákszemmel címû diákpályázatán

Szabó Zsanett Ágota I. (Felkészítõ tanár: Kiss Papp Csilla), Kõrösi Klaudia, Ertsey Rebeka (Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra) Rocska Xénia II., (Felkészítõ tanár: Kovács Lajos) és Papp Ágnes III (Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra) helyezett lett.

15. Nemzetközi grafikai pályázat Toruñ

díjazott lett Bartha Vivien, Lingvay Csenger, Vadász Márta (Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra), Tamás Gergõ, Petõ Edina (Felkészítõ tanár: László János)

Ukrajnában meghirdetett 17. Nemzetközi Gyermek Rajzpályázaton

Elismerõ oklevelet kapott Juhász Dávid és Kincses László

Beiruti “I. Nemzetközi gyermek festészeti biennálén”

Elismerõ oklevelet kapott Mohácsi Adrienn – Tamás Gergõ

felkészítő tanár: Pap Orsolya

Környezetvédelem, természetvédelem diákszemmel, Románia – Magyarország

Díjazott lett: Czeglédi Mónika, Kiss Tibor, Pálfi Viktória (Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra), Pataki Klaudia (Felkészítõ tanár: Török Zita), Balogh Gábor, Sáfrány Andrea, Szentmiklósi Ágnes (Felkészítõ tanár: Gólyáné Vad Anikó), Tarsoly Tamás (Felkészítõ tanár: Rácz Erika, Török Zita)

“Én és az Úr” címû orosz rajzpályázaton

Díjazott lett Kun Olivér (Felkészítõ tanár: Török Zita), Dandé Zsolt (Felkészítõ tanár: Kiss Papp Csilla), Szatmári Sándor (Felkészítõ tanár: Gólyáné Vad Anikó)

Shankar Nemzetközi Pályázat Gyermekeknek 2006

Díjazott lett Nagy Alexandra (Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra), Már Gitta, Horváth Petra, Balogh Gábor (Felkészítõ tanár: Gólyáné Vad Anikó)

4. Nemzetközi gyermek mûvészeti biennálé, Bangladesh-2006

Díjazott lett Nyeste Viktória – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

Cseh ország – 17. Nemzetközi Képzõmûvészeti versenyen

I. helyezett lett: Szentmiklósi Ágnes – Felkészítõ tanár: Gólyáné Vad Anikó

II. helyezett lett: Sípos Bíborka – Felkészítõ tanár: Pap Orsolya

III. helyezett lett: Csarkó Bettina (Felkészítõ tanár: László János), Nagy Ádám (Felkészítõ tanár: Gólyáné Vad Anikó)

Különdíjazásban részesült Kurtán Bettina – Felkészítõ tanár: Gólyáné Vad Anikó

Ukrán rajzpályázaton

Díjazott lett Vajas Dorottya, Csengeri Mónika (Felkészítő tanár: Kiss Papp Csilla), Lovász Viktória, Porubcsánszki Róbert (Felkészítő tanár: Pap Orsolya), Mohácsi Rita, Pércsi Evelin (Felkészítő tanár: Kovács Lajos), Török Fruzsina (Felkészítő tanár: Gólyáné Vad Anikó), Horváth Mária és Csanádi Edit Diána

Japán – 7. Nemzetközi rajzpályázaton

Zajzon Alexandra díjazott lett. – Felkészítõ tanár: Kiss Papp Csilla

Rembrandt – Lengyelország

Díjazott Nagy Vivien – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

Kiállított lett: Bozsódi Fanni (Felkészítõ tanár: Pap Orsolya), Balla Viktória, Kogyilla Kristóf (Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra)

X. Eötvös kupa nemzetközi rajzpályázatán

Gólya Ágnes és Kovács Benjamin emléklapot kapott. –Felkészítő tanár: Gólyáné Vad Anikó

A „Mosolygósabb Régióért” Egyesület 1956-ról kiírt nemzetközi rajzversenyén

Siteri Emese és Tahóczki Katalin II. lett. – Felkészítő tanár: L. Ritók Nóra

A „Mosolygósabb Régióért” Egyesület a XXI. Század biztonsági kihívásai diákszemmel című diákpályázatán

Papp Ágnes III, Kőrösi Klaudia, Ertsey Rebeka (Felkészítő tanár: L. Ritók Nóra) Rocska Xénia II., (Felkészítő tanár: Kovács Lajos) és Szabó Zsanett Ágota I. (Felkészítő tanár: Kiss Papp Csilla) díjazásban részesült.

15. Nemzetközi grafikai pályázat Toruń

Díjazott lett Bartha Vivien – L. Ritók Nóra, Pető Edina – László János, Lingvay Csenger – L. Ritók Nóra, Vadász Márta – L. Ritók Nóra, Tamás Gergő – László János

Ukrajnában meghirdetett 17. Nemzetközi Gyermek Rajzpályázaton

Elismerő oklevelet kapott Juhász Dávid és Kincses László

Beiruti „1. Nemzetközi gyermek festészeti biennálén”

Elismerő oklevelet kapott Mohácsi Adrienn – Pap Orsolya és Tamás Gergő

Környezetvédelem, természetvédelem diákszemmel, Románia – Magyarország

Díjazott lett: Balogh Gábor – Gólyáné Vad Anikó, Czeglédi Mónika –L. Ritók Nóra, Kiss Tibor – L. Ritók Nóra, Pálfi Viktória – L. Ritók Nóra, Pataki Klaudia – Török Zita, Sáfrány Andrea – Gólyáné Vad Anikó, Szentmiklósi Ágnes – Gólyáné Vad Anikó, Tarsoly Tamás – Török Zita, Rácz Erika

„Én és az Űr” című orosz rajzpályázaton

Díjazott lett Kun Olivér – Török Zita, Dandé Zsolt – Kiss Papp Csilla, Szatmári Sándor – Gólyáné Vad Anikó

Shankar Nemzetközi Pályázat Gyermekeknek 2006

Díjazott lett Nagy Alexandra – L. Ritók Nóra, Már Gitta, Horváth Petra, Balogh Gábor – Gólyáné Vad Anikó

4. Nemzetközi gyermek művészeti biennále, Bangladesh-2006

Nyeste Viktória – L. Ritók Nóra

Cseh ország – 17. Nemzetközi Képzőművészeti versenyen

1. helyezett lett: Szentmiklósi Ágnes – Gólyáné Vad Anikó

2. helyezett lett: Sipos Bíborka – Pap Orsolya

3. helyezett lett: Csarkó Bettina – László János, Nagy Ádám – Gólyáné Vad Anikó

Különdíjas: Kurtán Bettina – Gólyáné Vad Anikó

Ukrán rajzpályázaton

Díjazott lett Vajas Dorottya – Kiss Papp Csilla, Csengeri Mónika, – Kiss Papp Csilla, Lovász Viktória, Porubcsánszki Róbert – Pap Orsolya, Mohácsi Rita, Pércsi Evelin – Lajos, Török Fruzsina – Gólyáné Vad Anikó,

Horváth Mária, Csanádi Edit Diána

Japán – 7. Nemzetközi rajzpályázaton

Zajzon Alexandra – Kiss Papp Csilla díjazott lett

Rembrandt – Lengyelország

Díjazott Nagy Vivien – L. Ritók Nóra

Kiállított lett: Bozsódi Fanni – Pap Orsolya, Balla Viktória, Kogyilla Kristóf – L. Ritók Nóra

Tokyo-i rajzpályázaton

Csordás Tímea díjazott lett. – Felkészítő tanár: Kovács Lajos

A lengyelországi képeslapkészítő pályázaton

Rácz Miklós díjazott lett (Felkészítő tanár: Pap Orsolya), Pénzes Rebeka elismerő oklevelet kapott (Felkészítő tanár: Török Zita)

Szlovéniai rajzpályázaton

Díjazott lett Hagymási László (Felkészítő tanár: L. Ritók Nóra), Erdei Márk (Felkészítő tanár: Gólyáné Vad Anikó), Szilágyi Zoltán (Felkészítő tanár: Kovács Lajos)

Toyamai Nemzetközi Gyermekrajzpályázaton

Díjazott lett Gerdán Tibor, Oláh Tímea, Szűcs Dávid (Felkészítő tanár: L. Ritók Nóra), Balogh Kitti (Felkészítő tanár: Kovács Lajos), Kovács Sándor, Gurbai Dalma, Kiss Emese, Kindle Zsófia, Oláh Cintia, Burzuk Dóra, Kovács Dorina, Mező Liliána (Felkészítő tanár: Rácz Erika)

„Bitola 2007” Macedónia

Arany paletta díjat kapott Gólya Gerda (Felkészítő tanár: L. Ritók Nóra) és Kiss József Attila (Felkészítő tanár: Kiss Papp Csilla)

„A környezetem” című finn pályázaton

Díjazott lett Gurbai Tamara – Felkészítő tanár: Pap Orsolya

Elismerő oklevelet kapott Kertész Attila (Felkészítő tanár: L. Ritók Nóra), Bozsányi Amanda (Felkészítő tanár: Pap Orsolya) és Nagy Tamás (Felkészítő tanár: Török Zita)

Török nemzetközi rajzpályázaton

Balibán Fanni díjazott lett. – Felkészítő tanár: Pap Orsolya

14. Kanagawa Biennálén

Kiemelt díjazásban részesült: Szűcs Noémi (Felkészítő tanár: Gólyáné Vad Anikó), Szabó Fruzsina és Erőss Bianka (Felkészítő tanár: L. Ritók Nóra)

A Kanagawai Nemzetközi Alapítvány elnöki díját Csizmadia Bettina nyerte. – Felkészítő tanár: L. Ritók Nóra

A Japán Nemzetközi Együttműködési Egyesület díját Szentmiklósi Ágnes kapta. – Felkészítő tanár: Kiss Papp Csilla

A lengyelországi Touluse-Lautrec rajzpályázaton

Díjazásban részesült Pálfi Viktória, Pataki Panni (Felkészítő tanár: L. Ritók Nóra), Kiss Emese, Oláh Cintia (Felkészítő tanár: Ujhelyi Sándor), Kardos Bence (Felkészítő tanár: Kovács Lajos), Réfi Nikolett és Erdei Márk (Felkészítő tanár: Gólyáné Vad Anikó).

A ClubNetCet „Ünnepeljünk együtt” című pályázatán

A döntőbe jutott Varga Andrea, Rácz Anett, Kiss Tibor (Felkészítő tanár: Gólyáné Vad Anikó), Radics Márió (Felkészítő tanár: Pap Orsolya), Hagymási László (Felkészítő tanár: L. Ritók Nóra), Pénzes László (Felkészítő tanár: Kovács Lajos)

Radics Márió II., Hagymási László és Varga Andrea III., Rácz Anett IV. helyezett lett.

A franciaországi rajzpályázaton

Veres Mária 27. helyezett lett. – Felkészítő tanár: Kiss Papp Csilla

Szlovén Ornamentikás pályázaton

Díjazott lett Magyari Julianna (Felkészítő tanár: Pap Orsolya), Czeglédi Mónika (Felkészítő tanár: Rácz Erika), Papp Ágnes (Felkészítő tanár: L. Ritók Nóra)

Az Ukrán vizes rajzpályázaton

Barabás Tímea (Felkészítő tanár: Kovács Lajos), Gál Csaba, Pap Enikő (Felkészítő tanár: L. Ritók Nóra), Daróczi Melitta, Baráth Petra (Felkészítő tanár: Gólyáné Vad Anikó) díjazott lett.

A világ egy kert a szívemben – gyermekrajz pályázaton

Emléklapot kapott

Pataki Klaudia, Szaporán Fanni, Matus Georgina, Pénzes László, Balogh Boglárka – Felkészítő tanár Pap Anikó Orsolya

Erdei Alexandra, Balla Viktória – Felkészítő tanár Kovács Lajos

Bokor Nikolett 2db, Beregi Boglárka, Kiss Gréta, Tóth Ildikó – Felkészítő tanár Gólyáné Vad Anikó

Nagy Norbert, Kalocsai Emília – Felkészítő tanár: L. Ritók Nóra

Mező Lili, Marosán Gréta – Felkészítő tanár: Kiss Papp Csilla

Pércsi Liliána – Felkészítő tanár Török Zita

Erőss Gréta – Felkészítő tanár: Pappné V. Erika

Pásti Lilla – Felkészítő tanár Karancsi Anita

A hellas-i 3. biennálén

Oláh Tímea I. helyezést ért el, díjazott lett Pénzes László, Beri Kinga, Koszorús Imola. – Felkészítő tanár: L. Ritók Nóra

A romániai gyermekrajzpályázaton

emléklapot kapott:

Kovács Kitti, Szabó Fruzsina, Bukvai Attila – Felkészítő tanár: L. Ritók Nóra

Harsányi Máté, Balogh Erzsébet – Felkészítő tanár: Pap Anikó Orsolya

Baráth Petra, Bedő Norbert, Nagy Noémi – Felkészítő tanár: Gólyáné Vad Anikó

Beregszászi Adrienn, Herczeg Imre – Felkészítő tanár Török Zita

Veres Gábor – Felkészítő tanár: Ujhelyi Sándor

Országos

A “Nagy ünnepeken nem illik aludni!” címmel szervezett országos vándorkiállításra

Lingvay Ajna, Szoboszlai Fanni, Tahóczki Katalin rajzát kiválasztották. – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

A “Szolidaritás gyerekszemmel” címmel meghirdetett alkotómûvészeti pályázatán

díjazott lett Metszõsy Bettina, Rinyu Hajnalka (Felkészítõ tanár: Gólyáné Vad Anikó), és Vekerdi Tamás (Felkészítõ tanár: Kovács Lajos)

Bebbo rajzpályázatán

Pataki Klaudia – Felkészítõ tanár: Kovács Lajos

A Gazdasági és Közlekedési Minisztérium által meghirdetett pályázaton

díjazott lett Erdei Amarilla (Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra), Haraszti Nikolett, Irmai Blanka, Kiss Krisztina, Nagy Rita, Szentmiklósi Ágnes (Felkészítõ tanár: Kiss Papp Csilla)

Különdíjas lett Kovács Kitti és Erdei Alexandra. – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

Elismerõ oklevelet kapott Szabó Máté (Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra), Orosz Rebeka (Felkészítõ tanár: Kiss Papp Csilla), Vekerdi Tamás, Bazsó László (Felkészítõ tanár: Gólyáné Vad Anikó)

A Fogyasztóvédelmi Egyesületek Országos Szövetségének rajzpályázatán

Orosz Rebeka díjazott lett. – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

“Mi az? Mit jelent számodra a szabadság” címû pályázaton

Csengeri Mónika II. helyezést ért el. – Felkészítõ tanár: Kiss Papp Csilla

A szeptemberi Bebbo rajzpályázat

Mohácsi Eszter – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

“Fogd kézen Gumimacit és tegyetek egy képzeletbeli utazást Vitaminországban!” címmel meghirdetett pályázaton díjazott lett

Pataki Panni, Papp Dóra, Koszorús Regina, Pálfi Viktória, Petõ Balázs, Széchenyi Blanka, Gyökös Viktória, Nagy Benjamin, Pataki Kitti, Orosz Rebeka, Molnár Zsolt, Erõss Gréta, Szabó Orsolya, Kiss Tibor, Pelbárt Henrietta, Varga Erik – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

Dózsa Dániel, Magyari Julianna, Kiss Gábor, Matus Erik – Felkészítõ: Pappné V. Erika

Semlyényi Dániel, Szabó Fruzsina, Átyin Vanda, Molnár Sándor, Görög Dávid, Kiss Anita, Pelbárt Roland, Görög Dóra, Erdélyi Lilla, Nagy Patrícia, Pálfi Boglárka – Felkészítõ Pappné V. Erika

Simon Alexandra – Felkészítõ tanár: Rácz Erika

A decemberi Bebbo rajzpályázaton

díjazott lett Csõsz Hanna (Felkészítõ tanár: Kovács Lajos), Szabó Máté, Pásti Lilla (Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra)

Szent Kristóf képzőművészeti pályázaton

Kerámia munkájával Tóth Regina I., Lisztes Veronika II., Pércsi Boglárka III. helyezett lett. – Felkészítő tanár: Török Zita

A Süni és a Bebbo által közösen meghirdetett „A legkedvesebb fám” című pályázatán

Csóra Dávid I. helyezett lett – Felkészítő tanár: Pap Orsolya

Különdíjas lett Brumár Réka. – Felkészítő tanár: Pap Orsolya

Játékkészítő pályázaton

I. helyezést ért el Tahóczki Katalin a „Vizek Világa” című társasjátékával.

– Felkészítő tanár: L. Ritók Nóra

„India ifjú szemmel” című pályázaton

Beregszászi Adrienn – Felkészítő tanár: Pap Orsolya

Kállai Krisztina és Kalocsai Emília – Felkészítő tanár: L. Ritók Nóra

A drogmentes Magyarországért rajzversenyen

Holló János díjazott lett. – Felkészítő tanár: L. Ritók Nóra

A HuMusz által kiírt „Az én komposztdombom” című pályázaton

Kiss Erzsébet 7-8. osztályos kategóriában II. helyezést ért el. – Felkészítő: Pappné V. Erika

Papp Ágnes 3-4. osztályos kategóriában, különdíjban részesült. – Felkészítő tanár: L. Ritók Nóra

A „legkedvesebb mesém” című rajzpályázaton

Zálogh Adrienn különdíjban részesült. – Felkészítő tanár: Pap Orsolya

Az MTV által kiírt néprajzi motívumok pályázatán díjazottak lettek:

Ertsey Rebeka, Buliska László – Felkészítő tanár: L. Ritók Nóra

Marozsán Fanni – Felkészítő tanár: Rácz Erika

A „Kedvenc Naprendszerem” című pályázaton

A National Geographic Magazin különdíját, 1 éves előfizetést nyert a Berettyóújfalui Igazgyöngy Iskola, sok értékes pályamű beküldéséért.

A Bebbo februári rajzpályázatán

I. helyezett lett Rácz Csegő – Felkészítő tanár: Pap Orsolya

Csarkó Evelin – Felkészítő tanár: L. Ritók Nóra

Én és a Nyuszim! Országos FRESSNAPF rajzpályázaton

Az iskolát különdíjban részesítették.

Az Óbudai Művelődési Központ Batthyány rajzpályázatán

Különdíjas lett Kiss Anita és Tahóczki Katalin. – Felkészítő tanár: L. Ritók Nóra

Az Ács Kató Irodalmi Alapítvány „Itt születtem én ezen a tájon” című pályázatán

Díjazott lett Ertsey Rebeka, Krucsó Henrietta, Iliszi Csenge, Harsányi Barbara (Felkészítő tanár: L. Ritók Nóra), Fent Cintia (Felkészítő: Rácz Erika), Polyák Jázmin (Felkészítő tanár: Pap Orsolya), Jenei Gyula, Muraközi Kamilla, Balogh Dóra (Felkészítő tanár: Gólyáné Vad Anikó) és Kenéz Fruzsina (Felkészítő tanár: Ujhelyi Sándor)

Szent Imre és kora – Ex libris pályázaton

Gólya Gerda I. helyezést ért el. – Felkészítő tanár: L. Ritók Nóra

4. Nagy Népmese rajzpályázaton

Díjazott lett Petneházi Gergő, Kovács Kitti, Gulyás János (Felkészítő tanár: L. Ritók Nóra) és Zálog Alexandra (Felkészítő tanár: Pap Orsolya)

Kiállított lett: Nagy Judit, Kiss Imre, Pápa Antal, Pető Boglárka (Felkészítő tanár: Pap Orsolya) Sípos Bíborka (Felkészítő tanár: L. Ritók Nóra) Pap Gitta, Kiss Boglárka, Erdei Alexandra (Felkészítő tanár: Kovács Lajos), Bodnár Brigitta (Felkészítő: Karancsi Anita)

„Ember és táj” című képzőművészeti pályázaton

Juhász Anett rajza kiállított lett. – Felkészítő tanár: L. Ritók Nóra

A Szabadtéri Néprajzi Múzeum Mesés Mesterségek alkotónapi pályázatán

Martyin Kinga II. helyezést ért el az 1-2 osztályosok között. – Felkészítő tanár: Kovács Lajos

Lázár Ervin születésnapjának tiszteletére hirdetett rajzpályázaton

Mester Zsófia díjazott lett. – Felkészítő tanár: Kovács Lajos

A nyíregyházi Móricz Zsigmond Megyei és Városi Könyvtár „Mutasd meg, mit tudsz!” című kézműves pályázatán

Bukvai Eszter (Felkészítő tanár: Nagy Magdolna) és Bukvai Attila (Felkészítő tanár: Pap Orsolya) díjazásban részesült.

19. Országos Gyermek Képző és Iparművészeti Pályázaton

Korosztály díjat kapott: Balla Bence – Felkészítő tanár: L. Ritók Nóra

Arany: Kovács Kitti, Gulyás János, Nagy Patrik István, Tölcsér Zsolt (Felkészítő tanár: L. Ritók Nóra), Erdélyi Adrián (Felkészítő tanár: Pap Orsolya), Tamás Gergő (Felkészítő tanár: Ujhelyi Sándor)

Az iskola kollektív díjat.

A gödöllői Anime Meet rajzversenyén

Bónácz Edit II. helyezést ért el. – Felkészítő tanár: Kovács Lajos

Az Egyszervolt Alapítvány „Víztükör” pályázatán

Díjazásban részesült Nagy Vivien. – Felkészítő tanár: L. Ritók Nóra

Az Országos Vérellátó Szolgálat rajzpályázatán

Budánszki Nikolett II., Kiss Anita III. helyezett lett. Kovács Rebeka különdíjat kapott. – Felkészítő tanár: L. Ritók Nóra

A Benedek Elek Ált. Isk. rajzversenyén

Gyökös Viktória I., Pelbárt Henrietta II. (Felkészítő tanár: Gólyáné Vad Anikó), Iliszi Csenge II. helyezett lett. (Felkészítő tanár: Ujhelyi Sándor)

Különdíjas: Csigai Antónia (Felkészítő tanár: L. Ritók Nóra) és Varga Antal (Felkészítő tanár: Gólyáné Vad Anikó)

Dicséretben részesült: Mohácsi Eszter (Felkészítő tanár: L. Ritók Nóra) és Czeglédi Mónika (Felkészítő tanár: Gólyáné Vad Anikó)

XII. országos „Illyés Gyuláné” komplex Művészeti Vetélkedőn

Rácz Gergő ezüst érmes, Rózsás Ildikó aranyminősítést kapott. – Felkészítő tanár: Pap Orsolya

A Gödöllői Királyi Kastély Múzeum Erzsébet Királyné koronázásának 140. évfordulójára hirdetett gyermekrajz-pályázaton

Pálfi Viktória és Kiss Anita díjazottak lettek, Pataki Kitti rajzát kiállították. – Felkészítő tanár: L. Ritók Nóra

A Tócós-Ért Alapítvány „Az én anyukám” című rajzpályázatán

3. helyezett lett Harsányi Barbara, Gergely Beáta (Felkészítő tanár: Kovács Lajos), Dudoma Szandra(Felkészítő tanár: Gólyáné Vad Anikó), Bodnár Brigitta (Felkészítő tanár: L. Ritók Nóra)

„Mai Vietnám gyerekszemmel” című rajzpályázaton

Tóth Bernadett III. helyezést ért el. – Felkészítő tanár: Ujhelyi Sándor

Petőfi Irodalmi Múzeum – Lázér Ervin: Négyszögletű kerekerdő

Krucsó Vivien I. helyezett – Felkészítő tanár: Kovács Lajos

Kovács Rebeka II. helyezett – Felkészítő tanár: L. Ritók Nóra

A Fiatalok az Emberi Jogokért Alapítvány pályázatán

II. helyezett Moldoványi Ákos – Felkészítő tanár: Kiss Papp Csilla

III. helyezett: Szentmiklósi Ágnes és Hajdú Lilla (Felkészítő tanár: Gólyáné Vad Anikó), Kiss Erzsébet (Felkészítő tanár: L. Ritók Nóra)

Kiállításra került Kalocsai Emília, Balogh József, Krucsó Nikolett, Gyökös Viktória, Gulyás János (Felkészítő tanár: L. Ritók Nóra), Erdélyi Lilla, Molnár Sándor (Felkészítő tanár: Kiss Papp Csilla), Czeglédi Mónika (Felkészítő tanár: Rácz Erika), Veres Gábor (Felkészítő tanár: Kovács Lajos) és Benke Fruzsina rajza. (Felkészítő tanár: Ujhelyi Sándor)

A berettyóújfalui Vass Jenő óvoda Radnóti tagóvodájának „Földünk kincsei” témájú IX. Országos rajzpályázatán

I. helyezést ért el Papp Gitta. – Felkészítő tanár: Kovács Lajos

Különdíjas lett Iszály Andrea, Veres Bálint ( Felkészítő tanár: Pap Orsolya), Daróczi Dávid, Berke Orsolya (Felkészítő tanár: Kovács Lajos).

A Tomi fantázia Bajnokságversenyen

Hajdú Szabolcs kisiskolás kategóriában fődíjas lett. – Felkészítő tanár: Pap Orsolya

Az iskola 100.000 Ft-os jutalomban részesült.

Forgó Morgó rajzpályázaton

Irimiás Zoltán díjazott lett. – Felkészítő tanár: Ujhelyi Sándor

„Kisművész” III. Gyermek Képzőművészeti Pályázaton – Tarnów

1. helyezett lett Kovács Rebeka Sára I – Felkészítő tanár: L. Ritók Nóra.,

2. helyezett lett Matus Georgina – Felkészítő tanár Kiss Papp Csilla,

Különdíjban részesült: Kiss Olga – Felkészítő tanár: Rácz Erika

Az Arcadia által hirdetett almás rajzpályázaton

Minden tanuló díjazásban részesült

L. Ritók Nóra 2 csoportos díj.

Kovács Lajos, Ujhelyi Sándor, Török Zita, Bontos Mónika egy csoportos díj.

A Duna-Dráva Nemzeti park „Védett állatok” című pályázatán

Bedő Boglárka I. helyezett lett. – Felkészítő tanár: Pap Orsolya

Megyei

A Népmese Napjára meghirdetett rajzpályázaton

 Gólya Gerda különdíjas lett (Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra), Rózsavölgyi Viktória rajza kiállításra került (Felkészítõ tanár: Ujhelyi Sándor)

“Kedvenc mesém”

Kurtán Kitti különdíjat nyert – Felkészítõ tanár: Pap Orsolya

A Benedek Napok keretében meghirdetett rajzpályázaton díjazott lett

Dányi Zsófia I., Tóth Anett II., Erdei Alexandra IV., (Felkészítõ tanár: Kovács Lajos), Irmai Blanka I., Muraközi Dorottya III. (Felkészítõ tanár: Gólyáné Vad Anikó), Tokai Tünde I. (Felkészítõ tanár: Pap Orsolya)

A hajdúszoboszlói Gönczy Pál Ált. Isk. rajzversenyén díjazott lett

Pálfi Viktória, Erõss Gréta, Nagy Vivien és Gál Csaba – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

“A magyar euró” címû pályázaton díjazást ért el

rajzával Czeglédi Mónika (Felkészítõ tanár: Rácz Erika), kerámiájával Kocsis Bálint (Felkészítõ tanár: Török Zita)

A “Madárkarácsony 2006” rajzpályázatán

Díjazott lett: Bozsányi Beáta, Balla Bence, Kolozsvári Boglárka (Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra, Szabó Izabella, Csapó Renáta, Gurbai Tamara (Felkészítõ tanár: Pap Orsolya)

A Népmese Napjára meghirdetett rajzpályázaton Gólya Gerda különdíjas lett (Felkészítő tanár: L. Ritók Nóra), Rózsavölgyi Viktória rajza kiállításra került (Felkészítő tanár: Ujhelyi Sándor)

„Kedvenc mesém”

Kurtán Kitti különdíjat nyert. – Pap Orsolya

A Benedek Napok keretében meghirdetett rajzpályázaton díjazott lett

Tóth Anett II., Erdei Alexandra IV., Dányi Zsófia I. – Lajos, Irmai Blanka I., Muraközi Dorottya III. – Anikó, Tokai Tünde I. – Pap Orsolya

A hajdúszoboszlói Gönczy Pál Ált. Isk. rajzversenyén díjazott lett

Pálfi Viktória, Erőss Gréta, Nagy Vivien III., Gál Csaba – L. Ritók Nóra,

„ A magyar euró” című pályázaton díjazást ért el

Rajzával Czeglédi Mónika – Rácz Erika, kerámiájával Kocsis Bálint – Török Zita

A „Madárkarácsony 2006” rajzpályázatán

Díjazott lett: Bozsányi Beáta, Balla Bence, Kolozsvári Boglárka – L. Ritók Nóra, Szabó Izabella, Csapó Renáta, Gurbai Tamara – Pap Orsolya

Kiállított: Beri Kinga, Bulcsu András, Maghiar Valentina, Tokai Tünde – Pap Orsolya, Hegyesi Ferenc, Gulyás Sándor, Kiss Anita, Csizmadia Bettina, Hoppál Bence, Mészáros Bálint – L. Ritók Nóra, Erdei Márk, Balla Viktória, Erdei Alexandra – Lajos

A „Színház….ahogyan én látom”

Gulyás Fruzsina II. (Felkészítő tanár: Gólyáné Vad Anikó), Tóth Dóra III. helyezést ért el.(Felkészítő tanár: Kovács Lajos)

A Petőfi Sándor Ált. Isk. és Óvoda, Csatadal c. vers illusztrációja

II. helyezett Gólya Ágnes

Balla Bence, Bodnár Brigitta I.– Felkészítő tanár: L. Ritók Nóra

A Hajdú-Bihar Megyei Pedagógiai Intézet, Óvjuk meg természetes környezetünket rajzpályázatán

1. évf.

V. helyezett Vass Petra – Felkészítő tanár: Gólyáné Vad Anikó

Különdíjban részesült: Bereczki Erika (Felkészítő tanár: Pap Orsolya), Lencsés Fanni (Felkészítő tanár: Gólyáné Vad Anikó)

2.évf.

I. helyezett Martyin Kinga – Felkészítő tanár: Kovács Lajos

III. helyezett Pálfi Viktória – Felkészítő tanár: L. Ritók Nóra

Különdíjban részesült Szabó Andrea – Felkészítő tanár: L. Ritók Nóra

3. évf.

II. helyezett Kiss Imre – Felkészítő tanár: Pap Orsolya

Különdíjban részesült Papp Ágnes – Felkészítő tanár: L. Ritók Nóra

4.évf.

III. helyezett Nagy Nóra – Felkészítő tanár: Gólyáné Vad Anikó

5.évf.

I. helyezett Gólya Ágnes – Felkészítő tanár: L. Ritók Nóra

III. helyezett Lisztes Veronika – Felkészítő tanár: Gólyáné Vad Anikó

A Vojtina Bábszínház rajzpályázatán

Erdei Alexandra díjazott lett. – Felkészítő tanár: Kovács Lajos

Az Országos Balesetmegelőzési Bizottság által meghirdetett „Közlekedésbiztonság Gyerekszemmel” című gyermek rajzpályázatán, megyei szinten

Erdélyi Adrienn (Felkészítő tanár: Pap Orsolya) és Szabó Fruzsina (Felkészítő tanár: L. Ritók Nóra) díjazott lett.

Az ÚNOK Ált. Isk. képzőművészeti pályázatán

Ferenczi Rea I. helyezést ért el. – Felkészítő tanár: Gólyáné Vad Anikó

Emléklapot kapott: Kathi Tamara, Papp Hajnalka (Felkészítő tanár: Gólyáné Vad Anikó), Papp Enikő, Kovács Rebeka (Felkészítő tanár: L. Ritók Nóra) és Muraközi Kamilla (Felkészítő tanár: Török Zita)

A Karitász rajz- és fotópályázaton

Díjazásban részesül Szabó Máté, Pálfi Viktória, Schaffer Dorottya, Gyökös Viktória, Erőss Gréta (Felkészítő tanár: L. Ritók Nóra) és Kiss Olga (Felkészítő tanár: Rácz Erika)

Szabó Máté bejutott az országos döntőbe.

A Föld Napjára kiírt Védett vagyok! című rajzpályázaton

Díjazott lett Lakatos Krisztián, Kapás Vivien, Ujhelyi Vanda (Felkészítő tanár: Kovács Lajos), Miczura Enríkó, Gurbai Sándor (Felkészítő tanár: Ujhelyi Sándor), Bedő Boglárka, Iszály Andrea (Felkészítő tanár: Pap Orsolya), Kocsis Boglárka (Felkészítő tanár: Gólyáné Vad Anikó), Balogh Boglárka (Felkészítő tanár: Kiss Papp Csilla) és Gólián Tamás (Felkészítő tanár: L. Ritók Nóra).

A Fiatalok az Emberi Jogokért Alapítvány pályázatán

Díjazott lett Kiss Erzsébet (Felkészítő tanár: L. Ritók Nóra), Moldoványi Ákos (Felkészítő tanár: Kiss Papp Csilla), Szentmiklósi Ágnes és Hajdú Lilla (Felkészítő tanár: Gólyáné Vad Anikó)

Kiállításra került Kalocsai Emília, Balogh József, Krucsó Nikolett, Gyökös Viktória, Gulyás János (Felkészítő tanár: L. Ritók Nóra), Erdélyi Lilla, Molnár Sándor (Felkészítő tanár: Kiss Papp Csilla), Czeglédi Mónika (Felkészítő tanár: Rácz Erika), Veres Gábor (Felkészítő tanár: Kovács Lajos) és Benke Fruzsina rajza. (Felkészítő tanár: Ujhelyi Sándor)

A berettyóújfalui Vass Jenő óvoda Radnóti tagóvodájának „Földünk kincsei” témájú IX. Országos rajzpályázatán

I. helyezést ért el Papp Gitta. – Felkészítő tanár: Kovács Lajos

Különdíjas lett Iszály Andrea, Veres Bálint (Felkészítő tanár: Pap Orsolya), Daróczi Dávid, Berke Orsolya (Felkészítő tanár: Kovács Lajos).

A Gödöllői Királyi Kastély Múzeum Erzsébet Királyné koronázásának 140. évfordulójára hirdetett gyermekrajz-pályázaton

Pálfi Viktória és Kiss Anita díjazottak lettek, Pataki Kitti rajzát kiállították. – Felkészítő tanár: L. Ritók Nóra

Vojtina bábszínház rajzpályázatán

Díjazott lett Pataki Kitti. – Felkészítő tanár: L. Ritók Nóra

Bihari-sík Tájvédelmi Körzet természeti értékeire kiírt rajzpályázaton

Díjazott lett Magyari Julianna (Felkészítő tanár: Pap Orsolya) és Hegyesi Ferenc (Felkészítő tanár: L. Ritók Nóra)

„Az én Aqvaticumom” című pályázaton

Díjazásban részesült Gólya Ágnes (Felkészítő tanár: Gólyáné Vad Anikó) és Zálogh Alexandra (Felkészítő tanár: Pap Orsolya)

A Hajdú-Bihar-Bihor Eurórégió értékeit bemutató rajzpályázaton díjazott lett Daróczi Melitta (Felkészítő tanár Anikó) és Tóth Réka (Felkészítő tanár: L. Ritók Nóra)

A Napló által hirdetett rajzpályázaton

Pataki Klaudia, Varga Zoltán és Szilágyi Zoltán II. helyezést ért el. – Felkészítő tanár: Kovács Lajos

 

2007 nyarának pályázati eredményei

Nemzetközi

Szlovákiai medvés rajzpályázaton

Pető Balázs díjazott lett. – Felkészítő tanár: L. Ritók Nóra

A nagyváradi Pertinax Egyesület és az Igazgyöngy Alapítvány „Környezetvédelem, természetvédelem diákszemmel” témájú rajzpályázatán

I. helyezett lett Tóth Regina – Felkészítő tanár: Gólyáné Vad Anikó és Lencsés Fanni – Felkészítő tanár: Török Zita

II. helyezett Krucsó László – Felkészítő tanár: Pap Orsolya

III. helyezett Balogh Kitti – Felkészítő tanár Pap Orsolya

VI. Nemzetközi Biennále – Ukrajna

Díjazott lett Varga Brigitta, Bordi Kamilla – Felkészítő tanár: Gólyáné Vad Anikó és Kádár Krisztián – Felkészítő tanár: Török Zita

Kiállított munkák:

Bordi Kamilla, László Blanka, Vekerdi Tamás – Felkészítő tanár: Gólyáné Vad Anikó Barabás Tímea – Felkészítő tanár: Ujhelyi Sándor

Csarkó Evelin, Kovács Kitti, Csizmadia Bettina, Hoppál Bence – Felkészítő tanár: L. Ritók Nóra

Kiss Ákos, Kádár Krisztián – Felkészítő tanár: Török Zita

Mező Adrienn – Felkészítő tanár: Rácz Erika

Portugália 2007

Arany érmes lett:

Lisztes István – Felkészítő tanár: Pap Orsolya

Kiss Tibor – Felkészítő tanár: L. Ritók Nóra

Ezüstérmet kapott Tündik Andrea. – Felkészítő tanár: Kovács Lajos

Elismerő oklevéllel jutalmazták Oláh József, Pálfi Viktória és Molnár Zsolt rajzát. – Felkészítő tanár: L. Ritók Nóra

Szent Erzsébet életéről és legendáiról szóló rajzpályázaton

Makai Daniella arany diplomás lett – Felkészítő tanár: Kovács Lajos

Országos

A Diákalkotók II. Országos Tűzzománc Pályázatra küldött alkotások kiállításra kerültek

Hegedűs Klaudia, Nagy Nóra, Gurbai Ditte, Kindle Lilla Felkészítő tanár: Török Zita

Huszti Evelyn, Lisztes Veronika, Lingvay Ajna Felkészítő tanár Gólyáné Vad Anikó

A „Mesés Tokaj” c. meseillusztrációs pályázatán minden beküldött rajz készítőjét oklevéllel jutalmazták

Pásti Lilla, Bodnár Brigitta, Nagy Vivien – Felkészítő tanár: L. Ritók Nóra

Hudák László – Felkészítő tanár: Ujhelyi Sándor

Dózsa Dániel – Felkészítő tanár: Kiss Papp Csilla

Kogyilla Kristóf – Felkészítő tanár: Kovács Lajos

Balogh Sára, Mokánszki Dóra, Mező Szilvia – Felkészítő tanár: Pap Orsolya

Bordi Kamilla – Felkészítő tanár: Gólyáné Vad Anikó

A GEKKO által hirdetett, „Alkosd meg a legszebb álmod” rajzpályázatán

Különdíjban részesült:

Szathmári Bernadett – Felkészítő tanár: Török Zita

Szabó Sára – Felkészítő tanár: Gólyáné Vad Anikó

Köteles Zsolt – Felkészítő tanár: Kovács Lajos

A Madagaszkár-védelmi kampány keretében kiírt „Ne hagyd, hogy kihaljunk!” c. gyermekpályázaton

Karakas Evelin II., Nagy Patrícia III. helyezett lett. – Felkészítő tanár: Pap Orsolya

A Sakk-Ovi „Tervezz szereplőket!” alkotópályázatán

Erdei Alexandra alkotása lett a legjobb.

A legrémisztőbb sakktábla hős címet a Kogyilla Kristóf lova nyerte el. – Felkészítő tanár: Pap Orsolya

Különdíjat kapott Mester Zsófia, Holló János – Felkészítő tanár: Kovács Lajos

A KIA Motors „A jövő autója” c. rajzpályázatán

Szabó Máté díjazott lett. – Felkészítő tanár: L. Ritók Nóra

A Fertő-táj Világörökség nevezetességei rajzpályázaton

I. helyezett lett Iliszi Csenge – Felkészítő tanár: L. Ritók Nóra és Kiss Enikő – Felkészítő tanár: Pap Orsolya

II. helyzett Szabó Izabella – Felkészítő tanár: Pap Orsolya és Nagy Norbert – Felkészítő tanár: Gólyáné Vad Anikó

III. helyezést ért el Balogh Vera. – Felkészítő tanár: Pap Orsolya

Különdíjas lett Kovács Alexandra és Takács Anita. – Felkészítő tanár: Gólyáné Vad Anikó

A VOKE Vasutas Művelődési Ház, „Élményeim vasúton” rajzpályázatán

Nagy Norbert II. helyezést ért el. – Felkészítő tanár: L. Ritók Nóra

A Fecskepalota, „Mir jelent nekem a nyár?” című III. országos rajzpályázatán

II. helyezett lett Beregi Boglárka – Felkészítő tanár: Kovács Lajos

III. helyezést ért el Balogh Ádám – Felkészítő tanár: L. Ritók Nóra

Különdíjban részesült:

Balogh Boglárka – Felkészítő tanár: Pap Orsolya

Budánszki Nikolett – Felkészítő tanár: L. Ritók Nóra

Megyei

A debreceni Érzelmek Iskolája Alapítvány „Mutasd Magad!” c. fotó- és képzőművészeti pályázatára küldött rajzokat kiállították

Takács Judit – Felkészítő tanár: Ujhelyi Sándor

Cserkúti Petra, Lisztes Vera, Ertsey Rebeka – Felkészítő tanár: L. Ritók Nóra

Irimiás Zoltán – Felkészítő tanár: Kovács Lajos

Kapás Vivien – Felkészítő tanár: Gólyáné Vad Anikó