2005/2006-es tanév pályázati eredményei

Nemzetközi

Bulgária – Nova Zagora

Díjazott:

Lingvay Ajna – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

Iszály Gergõ – Felkészítõ tanár: Gólyáné Vad Anikó

Lisztes Krisztina – Felkészítõ tanár: Gólyáné Vad Anikó

Thesszaloniki, Görögország – Nemzetközi Gyermekrajz-verseny

Kiválasztott munkák:

Kalocsai Emília – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

Szatmári Orsolya – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

Varga Renáta – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

Ajtai Szabina – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

Szoboszlai László – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

Tornyi Bence – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

Gál Alexandra – Felkészítõ tanár: Gólyáné Vad Anikó

Ferenczi Fanni – Felkészítõ tanár: Gólyáné Vad Anikó

Portugáliai Nemzetközi Gyermek Képzõmûvészeti Biennálé /Évora

Díjazottak:

Faragó-Flaskay Nándor – arany érem – Felkészítõ tanár: Gólyáné Vad Anikó

Kóta Sándor – arany érem – Felkészítõ tanár: Kiss Papp Csilla, Pap Anikó Orsolya

Ertsey Rebeka – arany érem – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

Tornyi Bence – arany érem – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

Mezõ Károly – arany érem – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

Csarkó Bettina – ezüst érem – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

Lingvay Ajna – ezüst érem – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

Elismerõ oklevélben részesült:

Tóth Réka – Felkészítõ tanár: Kiss Ilona

Lingvay Csenger – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

1 hetes portugáliai képzõmûvészeti táborban való részvételi lehetõséggel díjazták munkáját:

Tahóczki Katalinnak és Juhász Anettnek – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

Japán Nemzetközi Gyermek Képzõmûvészeti Verseny

Mészáros Márta munkájával I. helyezett a nemzetközi szekcióban – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra, másik rajzával pedig dicsérõ oklevélben részesült – Felkészítõ tanár: Gólyáné Vad Anikó

Nemzetközi Gyermek Képzõmûvészeti Verseny-Torun, Lengyelország

Kiállítottak:

Drimba György – Felkészítõ tanár: Pap Anikó Orsolya

Gurbai Dalma – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

A könyv mûvészete- III. Nemzetközi Biennálé- Gliwice, Lengyelország

Átyin Vanda és Erõss Gréta II. helyezettek lettek – Felkészítõ tanár: Kiss Ilona

“Otthonunk az európai unió” c. Nemzetközi gyermekrajz pályázaton

Díjazott lett:

Mészáros Márta – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

Péntek Judit – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

Bokor Boglárka – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

Shankar Nemzetközi Gyermekrajz pályázat 2004/2005

Díjazottak lettek:

Halász Dóra – Felkészítõ tanár: Tóth Károlyné

Kóta Klaudia – Felkészítõ tanár: Pap Anikó Orsolya, Kiss Papp Csilla

Mohácsi Rita – Felkészítõ tanár: Pap Anikó Orsolya

Rocska Xénia – Felkészítõ tanár: Gólyáné Vad Anikó

Kiss Emese – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

Zánkáról érkezett:

Moszkvában megrendezett “Moszkva és nevezetes moszkvai emberek” IV. Nemzetközi Gyermek Képzõmûvészeti Fesztiválon oklevélben részesült:

Túri Tamás – Felkészítõ tanár: Pap Anikó Orsolya

Kocsis Boglárka – Felkészítõ tanár: Kiss Papp Csilla

Pozsár Bence – Felkészítõ tanár: Kiss Papp Csilla

Veres Mária – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

diplomát nyert Balogh Kitti – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

Nemzetközi Gyermek Képzõmûvészeti Verseny-Torun, Lengyelország

Bozsányi Beáta elismerõ diplomát nyert – Felkészítõ tanár: Pap Anikó Orsolya

VII. Gyermek és ifjúsági képzõmûvészeti verseny “A kutyám és én”

Túri Laura díjazott lett – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

Elismerõ oklevelet nyert 20 gyerek

Beiruti nemzetközi rajzpályázat

Díjazott: Balogh Boglárka, Szûcs Noémi – Felkészítõ tanár: Pap Anikó Orsolya

Zánkáról érkezett: “Kladenska veverka” Nemzetközi Mûvészeti Pályázat (Cseh)

I. helyezett Baranyó Zsófia – Felkészítõ tanár: Gólyáné Vad Anikó

II. helyezett Katona Bianka – Felkészítõ tanár: Gólyáné Vad Anikó

“Az Én családom” címû romániai gyermekrajzpályázaton helyezést értek el:

I. helyezett lett:

Irmai Blanka – Felkészítõ tanár: Kiss Papp Csilla

Mohácsi Viktória – Felkészítõ tanár: Kiss Papp Csilla

Rózsavölgyi Viktória – Felkészítõ tanár: Kiss Papp Csilla

Mokánszki Dóra – Felkészítõ tanár: Tóth Károlyné

Burzuk Edit – Felkészítõ tanár: Kovács Lajos

Rocska Xénia – Felkészítõ tanár: Kovács Lajos

Gergely Beáta – Felkészítõ tanár: Kovács Lajos

II. helyezett lett:

Brumár Rita – Felkészítõ tanár: Török Zita

Balogh Jennifer – Felkészítõ tanár: Pap Anikó Orsolya

III. helyezett lett:

Nyéki Eszter – Felkészítõ tanár: Kiss Papp Csilla

Gulyás Fruzsina Dóra – Felkészítõ tanár: Gólyáné Vad Anikó

Papp Dóra – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

Tornyi Gergõ József – Felkészítõ tanár: Török Zita

Varga Kitti – Felkészítõ tanár: Kiss Papp Csilla

Kõrösi Klaudia – Felkészítõ tanár: Kiss Papp Csilla

Macedon rajzpályázaton

Pénzes László arany paletta díjat kapott – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

Lovász Olívia oklevelet kapott – Felkészítõ tanár: Pap Anikó Orsolya

Serbiai “Joy of Europe” 7. nemzetközi rajz és festõ versenyen különdíjasok lettek.

Mészáros Márta – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

Burzuk Edit – Felkészítõ tanár: Kovács Lajos

Karácson Áron – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

Kóta Klaudia – Felkészítõ tanár: Kiss Papp Csilla, Pap Anikó Orsolya

Toyamai gyermekrajz-pályázaton

Díjazott lett:

Túri Renáta – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

Kóti Péter – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

Mészáros Márta – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

Pataki Klaudia – Felkészítõ tanár: Pap Anikó Orsolya

A Csernoboli gyermekrajz-pályázaton

Lisztes Veronika rajza díjnyertes lett – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

Országos

“Egy Optimista Magyarországért” Közhasznú Alapítvány

Nyertesek:

Bende Katinka – Felkészítõ tanár: László János

Erdélyi Lilla – Felkészítõ tanár: Kiss Ilona

Horváth Bettina – Felkészítõ tanár: László János

Kiss Klaudia – Felkészítõ tanár: Gólyéné Vad Anikó

Papp Szeréna – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

Rózsavölgyi Viktória – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

Szép Jelen Alapítvány – Fecskepalota

Nyertesek:

Rocska Xénia 1 helyezett – Felkészítõ tanár: Pap Anikó Orsolya

Mezõ József 1. helyezett – Felkészítõ tanár: Pap Anikó Orsolya

Mezõ Barbara 1. helyezett – Felkészítõ tanár: Kiss Papp Csilla

Posta János 3. helyezett – Felkészítõ tanár: Kiss Papp Csilla

Szíjjártó Orsolya 4. helyezett – Felkészítõ tanár: Kiss Papp Csilla

Benke Fruzsina 5. helyezett – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

“Élményeim a vasúton”

Tikász Ákos 1.helyezett – Felkészítõ tanár: Gólyáné Vad Anikó

Díjazott: Haraszti Gréta, Gyarmati Blanka – Felkészítõ tanár: Gólyáné Vad Anikó

Országos Gyermek Képzõ és Iparmûvészeti pályázat – Zánka 2005.

Varga Dóra – bronz

Nagy Nóri – ezüst

Erõs Gréta – ezüst –

Átyin Vanda – ezüst

Beregi Boglárka – ezüst

Mészáros Márta – bronz

Dózsa Beáta – bronz

Fejes Nóra – bronz

“Együtt a virágos Magyarországért”

1. helyezett Kállai Dorka – Felkészítõ tanár: Tóth Károlyné

A legszebb rajzokat naptárban jelentették meg, ezek között Harsányi Vivien (Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra), Mohácsi Sándor (Felkészítõ tanár: Papp Anikó Orsolya) és Kiss Klaudia (Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra) rajza is szerepel.

” Az Én városom, az Én falum” (A Belügyminisztérium pályázata a Helyi Önkormányzatok napja alkalmából)

Beri Valentina – I. helyezett – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

Hegyes Orsolya – I. helyezett – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

Erdei Alexandra – I. helyezett – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

Oláh József – különdíjas – Nóri Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

“Ej, mi a kõ?” Kavics és Kõdíszítõ Pályázat

Csomós Nikolett -III. helyezett – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

“Harmónia és egység a világban”

Szabó Fruzsina- III. helyezett – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

“Hogyan látják a látó gyerekek a látássérültek világát?”

Pércsi Boglárka: I. helyezett – Felkészítõ tanár: Gólyáné Vad Anikó

Gurbai Fanni: III. helyezett – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

Siteri Regina: III. helyezett – Felkészítõ tanár: Kiss Papp Csilla

Elhull a virág, eliramlik az élet

Díjazottak:

Tahóczki Katalin – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

Gergely Beáta – Felkészítõ tanár: Kovács Lajos

Péntek Judit – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

Sándor Fanni – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

“Munkába, iskolába környezetbarát módon”

Elismerõ oklevélben és könyvjutalomban részesült:

Dandé Zsolt – Felkészítõ tanár: Kiss Papp Csilla

Szabó Máté – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra,

dicsérõ oklevélben részesült:

Csóra Dávid – Felkészítõ tanár: Kovács Lajos

Kuti Norbert – Felkészítõ tanár: Kovács Lajos

Gödöllõi kastély gyermekrajz pályázata

Oklevelet kapott Szaporán Fanni – Felkészítõ tanár: Kovács Lajos

Jeep Owners klub rajzpályázatán

díjazott lett Szabó Máté – Felkészítõ tanár: László János

XII. Betlehemi Jászol Pályázat

A zsûri iskolánk alkotását díjazásra javasolta.

Milyen legyen a jövõ autója?

Díjazottaklettek:

Beri Róbert – Felkészítõ tanár: Kovács Lajos

Sánta Endre – Felkészítõ tanár: Török Zita

Szabó Máté – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

Rádió7: A közlekedés veszélyei

Díjazottak lettek:

Sipos Bíborka – Felkészítõ tanár: Kiss Papp Csilla

Rinyu Hajnalka – Felkészítõ tanár: Török Zita

Muraközi Dorottya – Felkészítõ tanár: Török Zita

Nagy népmese rajzpályázat

Díjazottak lettek:

Balogh Sára – Felkészítõ tanár: Tóth Károlyné

Benedek Ágnes – Felkészítõ tanár: Pap Anikó Orsolya

Bereczki Alexandra – Felkészítõ tanár: Pap Anikó Orsolya

Dávid Máté – Felkészítõ tanár: Pap Anikó Orsolya

Jónás Róbert – Felkészítõ tanár: Kovács Lajos

Kristóf Zsolt – Felkészítõ tanár: Kovács Lajos

Krisztik Zsófia – Felkészítõ tanár: Gólyáné Vad Anikó

Mohácsi Richárd – Felkészítõ tanár: Papp Anikó Orsolya

Nagy Rita – Felkészítõ tanár: Pap Anikó Orsolya

Réfi Nikolett – Felkészítõ tanár: Tóth Károlyné

Túri Renáta – Felkészítõ tanár: Pap Anikó Orsolya

Veress Boglárka – Felkészítõ tanár: Tóth Károlyné

Fiatalok az Emberi Jogokért

I. helyezett lett Gólya Gerda – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

Kondor Béla illusztrációs képzõmûvészeti pályázaton

Lénárt Lajos díjat nyert – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

A Víz világnapja alkalmából meghirdetett gyermekrajzpályázaton

Díjazott lett:

Karányi Edina – Felkészítõ tanár: Gólyáné Vad Anikó

Sípos Bíborka – Felkészítõ tanár: Gólyáné Vad Anikó

Kiállítottak: Dúró Döme, Szatmári Sándor, Mezõ Liliána, Dudoma Szandra, Ertsey Rebeka, Varga Mihály, Szabó Izabella, Balla Viktória, Gergely Brigitta

Bartók Béla -A fából faragott királyfi témával, az Országos Színháztörténeti Múzeum és Intézet által meghirdetett rajzpályázaton

Sándor Fanni II. helyezett – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

Tóth Réka III. helyezett lett- Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

“Jó Európaiként igaz patrióták” rajz- és irodalmi pályázaton

Csomós Nikolett I. helyezést- Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

Péntek Judit II. helyezést ért el – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

Középpontban a Nap címû rajzpályázat

II. helyezettek:

Turi Janka – Felkészítõ tanár: Pap Anikó Orsolya

Beregszászi Adrienn – Felkészítõ tanár: Pap Anikó Orsolya

Szoboszlai Beatrix – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

Sándor Fanni – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

Bazsó László – Felkészítõ tanár: Kiss Papp Csilla

Kiss Emese – Felkészítõ tanár: Rácz Erika

Turi Laura – Felkészítõ tanár: Rácz Erika

“Minden orron legyen szarv!” címû alkotói pályázaton

Faragó-Flaskay Edit I. helyezést ért el – Felkészítõ tanár: Rácz Erika

“Legkedvesebb bibliai történetem” címû rajzpályázat

Díjazottak:

Pálfi Viktória – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

Kiss Tibor – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

“Mit lát a napocska?” címû rajzpályázaton

Veress Boglárka II. helyezést ért el – Felkészítõ tanár: Tóth Károlyné

Bebbó rajzpályázaton

Könyvjutalmat kapott:

Kiss Tünde – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

Hoppál Bence – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

Csõsz Hanna – Felkészítõ tanár: Gólyáné Vad Anikó

Beregi Boglárka – Felkészítõ tanár: Gólyáné Vad Anikó

Szabó Anett – Felkészítõ tanár: Gólyáné Vad Anikó

“Így töltöm a szabadidõmet” pályázaton

Díjazott lett:

Hevesi Henriett – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

Kiss Valentina – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

Daróczi Melitta – Felkészítõ tanár: Gólyáné Vad Anikó

Kállai Krisztina – Felkészítõ tanár: Gólyáné Vad Anikó

Koncz Zsófia – Felkészítõ tanár: Gólyáné Vad Anikó

Pusztai Ferenc – Felkészítõ tanár: Török Zita

Szabó Sára – Felkészítõ tanár: Kiss Papp Csilla

Az Ács Kató Irodalmi Alapítvány “Távolság, mint üveggolyó” címû pályázaton

Az iskola “Az év alkotó mûhelye” címet kapta

Papp Fruzsina alkotótábori részvételt nyert – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

Mészáros Márta, Kiss Erzsébet, Tokai Tünde és Gurbai Réka rajzait kiállították.

Diákalkotók IV. Országos Biennáléja

Díjazott lett:

Gólya Ágnes – Felkészítõ tanár: Rácz Erika

Burzuk Renáta – Felkészítõ tanár: Rácz Erika

Mezõ Liliána – Felkészítõ tanár: Rácz Erika

Európa az iskolában címû pályázaton

I. helyezést ért el:

Papp Ágnes-Papp Enikõ-Nagy Vivien – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

Papp Fruzsina – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

Szabó Máté – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

Gólya Gerda – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

II. helyezést ért el:

Kállai Krisztina – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

Mezõ Barbara – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

Szoboszlai Fanni – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

III. helyezést ért el:

Bukvai Attila – Felkészítõ tanár: Pap Anikó Orsolya

Prekup Anna – Felkészítõ tanár: Kovács Lajos

Krisztik Zsófia – Felkészítõ tanár: Gólyáné Vad Anikó

Szabó Orsolya – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

Siteri Emese – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

Juhász Anett – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

Dicséretben részesült

Csengeri Mónika – Felkészítõ tanár: Gólyáné Vad Anikó

Petõ Edina – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

Juhász Anett és Petõ Edina meghívást kaptak a gyõztesek egyhetes találkozójára, Ciprusra

Megyei

Filantróp Egyesület – Autó nélkül a városban

Nyertesek:

Alsó tagozat:

I. Elek Máté – Felkészítõ tanár: Gólyáné Vad Anikó

II. Dinók Dánel – Felkészítõ tanár: Gólyáné Vad Anikó

Felsõ tagozat:

I. Mezõ Liliána – Felkészítõ tanár: Kovács Lajos

II. Horváth Zsanett – Felkészítõ tanár: Gólyáné Vad Anikó

II. Kogyila Roland – Felkészítõ tanár: Kovács Lajos

III. Pelbárt Roland – Felkészítõ tanár: Kiss Papp Csilla

III. Pálfi Boglárka – Felkészítõ tanár: Kiss Papp Csilla

Hajdú-Bihar megyei Esélyegyenlõségi Koordinációs iroda

“A nagyszüleim és én”

Alsó tagozatos korcsoport:

III. helyezett Metszõsy Bettina – Felkészítõ tanár: Kovács Lajos

Különdíjas: Gersényi Izabella Dóra – Felkészítõ tanár: Kovács Lajos

Felsõ tagozatos korcsoport:

II. Gergely Beáta – Felkészítõ tanár: Kovács Lajos

Különdíjas:

Kovács Alexandra – Felkészítõ tanár: Kovács Lajos

Szabó Norbert – Felkészítõ tanár: Gólyáné Vad Anikó

Józsa Anita – Felkészítõ tanár: Kovács Lajos

Hajdú-Bihar Megyei Önkormányzat, a Megye Napja

– “Mi településünk” c. rajzpályázat

helyezett:

Kogyila Kristóf – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

Mezõ Liliána – Felkészítõ tanár: Kovács Lajos

Különdíjas:

Nagy Zsófia /Biharkeresztes – Felkészítõ tanár: Kiss Papp Csilla

Pápa Antal /Komádi-homorogi csoport – Felkészítõ tanár: Pap Anikó Orsolya

Az európai autómentes nap rajzpályázat

I. helyezett: Mezõ Liliána – Felkészítõ tanár: Kovács Lajos

Airport Debrecen: “Szelek szárnyán”

Gólya Ágnes különdíjat nyert – Felkészítõ tanár: Gólyáné Vad Anikó

Madárkarácsony 2005.

Iskolánkból díjazásban részesült:

Szûcs Dávid – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

kézmûves csoport közös munkája: Varga Dóra, Kindle Zsófia Lilla, Kovács Dorina, Mezõ Liliána, Kiss Emese, Gurbai Dalma, Kovács Sándor, Oláh Cintia – Felkészítõ tanár: Rácz Erika

kiállításra került: Szabó Andrea, Mészáros Bálint, Tóth Brigitta, Tornyi Gergõ József, Oláh Tímea, Gerdán Tibor, Ökrös Lívia, Balogh Kitti munkája.

“Fizika az egész világ, s fizikus benne minden ember”

1.díj: Nagy Patrícia – Felkészítõ tanár: Kiss Papp Csilla

3.díj: Szatmári Sándor – Felkészítõ tanár: Gólyáné Vad Anikó

Különdíjas lett:

Sipos Biborka (9) – Felkészítõ tanár: Kiss Papp Csilla

Ertsey Rebeka (13) – Felkészítõ tanár: Kiss Papp Csilla

Kiállították:

Juhász Anett, Kristóf Zsolt, Irmai Blanka, Lingvay Csenger, Pataki Klaudia, Karányi Edina, Szentmiklósi Ágnes, Kállai Krisztina és Kovács Benjamin munkáját.

“Így együtt voltunk valami” – Hajdúhadház Önkormányzata, Csokonai Mûvelõdési ház

II. helyezett lett Pénzes László – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

III. helyezett lett: Nagy Noémi – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

Debrecen TV karácsonyi rajzpályázata

Díjazott lett

Dányi Zsófia – Felkészítõ tanár: Pap Anikó Orsolya

Kuti Dorisz – Felkészítõ tanár: Kovács Lajos

A Szuper divat rajpályázatán 50 000 Ft-os különdíjat nyert az iskola

Debrecen Szoboszló úti Iskola, mese illusztráció

I. helyezett lett: Hoppál Bence – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

II. helyezett lett: Balogh Liliána – Felkészítõ tanár: Tóth Károlyné

III. helyezett lett: Kállai Dorottya – Felkészítõ tanár: Tóth Károlyné

Bukta Vanessza – Felkészítõ tanár: Tóth Károlyné

Kertész Attila – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

Bodnár Brigitta – Felkészítõ tanár: Tóth Károlyné

Vojtina Bábszínház

Nagy János – Felkészítõ tanár: Kovács Lajos

Lénárt Lajos – Felkészítõ tanár: Kovács Lajos

Göcs Kinga – Felkészítõ tanár: Rácz Erika

Zákány Kristóf – Felkészítõ tanár: Rácz Erika

Hajdú – Bihar Megyei Pedagógiai Intézet által meghirdetett rajzpályázaton

I. helyezett lett:

Csengeri Mónika – Felkészítõ tanár: Kiss Papp Csilla

Barta Noémi – Felkészítõ tanár: Pap Anikó Orsolya

II. helyezett lett Lingvay Ajna – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

III. helyezett lett Benedek Ági – Felkészítõ tanár: Pap Anikó Orsolya

Különdíjasok:

Nagy Rita – Felkészítõ tanár: Pap Anikó Orsolya

Klabacsek Boglárka – Felkészítõ tanár: Pap Anikó Orsolya

Kácsándi Zsófia – Felkészítõ tanár: Pap Anikó Orsolya

Szabó Fruzsina – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

Beri Kinga – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

Nagy Mária – Felkészítõ tanár: Gólyáné Vad Anikó

 

 

2006 nyara

2006 nyarának pályázati eredményei

Nemzetközi

Koreai – Tradícionália szokások és funkciók

Bazsó László díjazott – Felkészítõ tanár: Kiss Papp Csilla

Oklvelet kaptak: Takács Anikó, Bereczki Alexandra, Dávid Máté, Rocska Cintia, Túri Miklós, Bordi Kamilla, Ludász Petra (Felkészítõ tanár: Pap Orsolya), Pércsi Evelin (Felkészítõ tanár: Kovács Lajos), Bukus Lilla, Bodnár Brigitta, Bagdi Anikó, Kincses Lili (Felkészítõ tanár: Tóthné Nagy Éva), Kertész Attila, Oláh Tímea, Beri Valentina, Papp Dóra, Nagy Vivien, Petõ Boglárka (Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra), Orosz Rebeka, Molnár Sándor, Magyari Julianna (Felkészítõ tanár: Kiss Papp Csilla), Molnár Tímea (Felkészítõ tanár: Török Zita)

Bulgária – Nova Zagora 2006

dijazott lett Bozsódi Dóra és Bukvai Attila – Felkészítõ tanár: Pap Orsolya

Lenyel országi kutyás rajzpályázatán

Gerdán Tibor bronzérmes

Sándor Perta, Kõrösi Klaudia – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra, Kiss Papp Csilla

“Együtt szeretetben” címû I. Nemzetközi rajzpályázaton

Arany diplomát kapott: Harsányi Vivien (Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra), Tornyi Tamás (Felkészítõ tanár: Török Zita)

Ezüst diplomás lett: Rozsik Anikó, Makula Csilla, Oláh Edina, Gurbai Fanni, Burzuk Renáta, Beregszászi Adrienn, Balog Gábor (Felkészítõ tanár: Kovács Lajos), Petõ Boglárka, Kiss Tünde, Haraszti Fanni, Erdei Alexandra (Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra), Zajzon Alexandra, Szentmiklósi Ágnes, Nagy Patrícia, Molnár Sándor, Magyari Julianna, Kocsis Boglárka, Gyökös Viktória, Balogh Boglárka, Varga Dávid (Felkészítõ tanár: Kiss Papp Csilla), Krucsó László, Bondár Anett, Bíró Éva (Felkészítõ tanár: Pap Orsolya), Nagy Tamás, Tóth Ildikó, Muraközi Kamilla (Felkészítõ tanár: Gólyáné Vad Anikó)

Bronz diploma: Karányi Edina – Felkészítõ tanár: Kiss Papp Csilla

Emléklap: Csóka Henrietta (Felkészítõ tanár: Kovács Lajos), Harsányi Vivien (Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra), Bazsó László (Felkészítõ tanár: Kiss Papp Csilla)

Orosz nemzetközi rajzpályázaton díjazottak

 Faragó-Flaskay Nándor (Felkészítõ tanár: Gólyáné Vad Anikó), Béres Bettina (Felkészítõ tanár: Kiss Papp Csilla), Kuti Dorisz (Felkészítõ tanár: Kovács Lajos), Nagy Mónika (Felkészítõ tanár: Pap Orsolya), Törös Noémi (Felkészítõ tanár: Gólyáné Vad Anikó)

Belgrád “Joy of Europe” pályázatán

Ezüstérmet kapott Pénzes László, Kogyila Kristóf (Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra), Benke Fruzsina (Felkészítõ tanár: Pap Orsolya) és Szentmiklósi Ági (Felkészítõ tanár: Gólyáné Vad Anikó)

Portugália – Évora 2006 pályázaton

Arany érmes lett Kristóf Zsolt – Felkészítõ tanár: Kovács Lajos

Ezüstérem Mohácsi Viktória – Felkészítõ tanár: Kiss Papp Csilla

Dicséretben részesült Szoboszlai Beatrix, Erdei Alexandra, Turi Janka – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra)

Tóth Réka megosztott I. díjazott, Ertsey Rebeka megosztott II. helyezést ért el kint Portugáliában a nemzetközi találkozón.

Kínai nemzetközi rajzpályázaton

Bronzérmet kapott Erõss Bianka, Bíró Boglárka (Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra), Nagy Patrícia (Felkészítõ tanár: Kiss Papp Csilla)

Különdíjas: Muraközi Kamilla, Petõ Nándor (Felkészítõ tanár: Pap Orsolya), Bedõ Norbert (Felkészítõ tanár: Gólyáné Vad Anikó), Zajzon Alexandra, Berke Fruzsina (Felkészítõ tanár: Kovács Lajos)

Országos

A Szépmûvészeti Múzeum “Csoda Sznofru fáraó idején” címû pályázatán minden elküldött alkotásunkat emléklappal díjazták.

Túri Kata, Túri Renáta, Bozsányi Kitti, Beregszászi Adrienn, Berke Zsolt Milán, Gurbai Ditte, Jónás Róbert, Kiss Erzsébet, Bukvai Eszter, Jamriska Alexandra, (Felkészítõ tanár: Kovács Lajos)

Lingvay Csenger (Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra)

Az Égig érõ templom alkotómûvészeti pályázaton díszoklevélben részesültek:

Iszály Andrea, Erdei Alexandra, Hajdú Szabolcs, Kogyilla Kristóf, Fézler Gábor, Pénzes László, Szabó Izabella és Beregszászi Adrienn, Erdei Márk, Kolozsvári Imre – Felkészítõ tanár: Kovács Lajos

Jónás Róbert, Mohácsi Gábor, Gurbai Ditte – Felkészítõ tanár: Török Zita

Magyari Julianna, Kiss Anita, Szabó Fruzsina, Varga Sándor – Felkészítõ tanár: Kiss Papp Csilla

A Dávid Király Alapfokú Mûvészeti Int. rajzpályázatán:

Takács László 3. helyezett lett óvodás korosztályban – Felkészítõ tanár: Pap Orsolya

Emléklapot kapott Szilágyi Alex, Jónás Róbert és Mohácsi Rita (Felkészítõ tanár: Kovács Lajos), Papp Enikõ, Oláh József, Kolozsvári Brigitta (Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra)

Bebbo rajzpályázatán

Kovács Kitti díjazott lett. – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

Fecskepalota 2. Országos rajzpályázaton

I. helyezett lett: Csõsz Hanna, Muraközi Dorottya, Bazsó László (Felkészítõ tanár: Gólyáné Vad Anikó), Mezõ Károly (Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra)

II. helyezett lett: Dandé Zsolt (Felkészítõ tanár: Gólyáné Vad Anikó), Kalocsai Emília (Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra), Török Szabolcs (Felkészítõ tanár: Kovács Lajos)

III. helyezett: Mezõ Liliána – Felkészítõ tanár: Kovács Lajos

Magyar Földrajzi Múzeum – Cholnoky Jenõ: Repülõgéppel a Föld körül címû könyvének illusztrációs pályázaton

kerámia munkájával 3. helyezett Kocsis János és Törös Noémi – Felkészítõ tanár: Török Zita

Rajzával 3. helyezést ért el Daróczi Friderika (Felkészítõ tanár: Kiss Papp Csilla), Metszõsy Bettina (Felkészítõ tanár: Kovács Lajos), 4. helyezett lett Sípos Bíborka – Felkészítõ tanár: Kiss Papp Csilla

5. helyezett Papp Árpád – Felkészítõ tanár: Gólyáné Vad Anikó

A Szelektív hulladékgyûjtést népszerûsítõ plakátversenyen

Tahóczki Katalin II., Siteri Emese III. helyezést ért el. – Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra

Megyei

Baumax rajzpályázaton

 Nagy Rita 3. helyezést (Felkészítõ tanár: Pap Orsolya) ért el, Hoppál Bence (Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra) pedig különdíjas lett.

A hajdúk élete c. megyei rajzpályázaton

6-10 éves kategóriában Szûcs Dávid (Felkészítõ tanár: L. Ritók Nóra) III. helyezést ért el.

11-14 éves kategóriában Faragó-Flaskay Edit (Felkészítõ tanár: Rácz Erika) a tûzzománc képével különdíjas lett