12/2013-as tanév nyári eredményei

Nemzetközi

A MOBILIS Közhasznú Nonprofit Kft. és a GYSEV Zrt. által meghirdetett „A jövő útjain” című nemzetközi rajzpályázaton
különdíjban részesült Rácz Dávid
Rácz Dávid

és Magyari Márk (Biharkeresztes)

Magyari Márk

A törökországi vizuális művészetoktatási egyesület (Görsed) nemzetközi gyermek képzőművészeti rajzpályázatán
elismerő oklevélben részesült:

Tolvaj Petra, Szántó Petra, Szabó Márton, Újvárosi Rebeka, Kovács Kitti, Siket Kincső (Berettyóújfalu)
Csiszár Szabina (Körösszegapáti), Mohácsi Mirella (Körösszakál), Csongrádi Fanni (Magyarhomorog)
Mohácsi Vivien, Daróczi Péter (Biharkeresztes), Rostás Stefánia (Komádi), Nagy Eszter (Körösszegapáti).

A 41. lideicei gyermek képzőművészeti kiállításon
elismerő oklevélben részesült Kiss Attila (Körösszakál) és Rostás Katalin (Biharkeresztes).

A 14. nemzetközi találkozó Evora 2013. által meghirdetett ”Az én országom a hely ahol élek” című pályázaton
ezüst medálban részesült Juhász Boglárka (Berettyóújfalu).
Elismerő oklevélben részesült Lisztes Bence, Pethő Dávid, Kalmár Erzsébet (Berettyóújfalu), Tóth Martin Bence (Biharkeresztes) Barabás Hanga (Magyarhomorog), Ötvös Tamás (Komádi), Tolvaj Petra (Hunyadi).
Kiállított munkák: Ványi Gréta Zulejka, Pethő Dávid, Lisztes Bence, Juhász Boglárka, Kalmár Erzsébet (Berettyóújfalu), Turi Valentina (Körösszakál), Barabás Hanga, Nagy Zsolt (Magyarhomorog), Csiszár Szabina, Mező Orsolya (Körösszegapáti), Váradi Cintia, Balogh Jázmin, Fábián Zsanett, Tóth Martin Bence, Rácz Kitti (Biharkeresztes), Tolvaj Petra, Tikász Balázs (Hunyadi), Jónás János, Ötvös Tamás, Miczura Dóra (Komádi).

Országos

A IX. Váci Egyházmegyei találkozó alkalmából meghirdetett  „Teremtőnk a természetben” című rajzpályázaton

I.hely: Varga Vivien, Török Fruzsina (Berettyóújfalu), Rácz Vivien (Magyarhomorog), Mohácsi Mirella (Körösszakál) és Szabó Dániel (Komádi)

II.hely: Szilágy Krisztina (Magyarhomorog), Kiss Zsófia (Körösszakál) és Juhász Boglárka (Berettyóújfalu)

III.hely: Balogh Huba (Komádi) és Szilágyi Bianka: (Magyarhomorog)

A Duna-Dráva Nemzeti Park Igazgatósága által kiírt  „A barlangok és élőviláguk”  című országos rajzpályázaton
I.helyezést ért el Tikász Dóra (Berettyóújfalu).

Az art-bungalow.com „Az én mesém” című országos rajzpályázaton
II.hely: Rostás Szandra (Komádi) és
III.hely: Csapó Gergő (Berettyóújfalu).

Megyei

Debrecen város Tiszta Udvar Rendes Ház – Az Élhető Környezetért 2013 program „Az én kertem az én váram” 
Arany fokozat: Csiszár Szabina Gréta (Körösszegapáti), Mohácsi Liza (Biharkeresztes), Szatmári Dóra, Szántó Petra (Berettyóújfalu), Györfi Vivien (Komádi)
Ezüst fokozat: Oláh Alexandra (Biharkeresztes), Tóth Angéla Zsanett (Komádi).


Nemzetközi

Június hónapban

2013. június 14.

A  XVIII. nemzetközi kiállítás művészeti alkotásokból (a téma az etnikai ruházat és folklór) díjat kapott a legjobb vizuális megoldásokért  Szémán Gabriella  (Berettyóújfalu)

Szémán Gabriella

Egyedülálló elismerésben részesült: Cséki Nóra (Berettyóújfalu)

Cséki Nóra

2013. június 10.

A romániai Aradi Gyermekpalota által meghirdetett „Colours of the River Mures” elnevezésű nemzetközi rajzpályázaton 

Arany medál: Mohácsi Zsolt (Körösszakál) és Magyari Dorina (Biharkeresztes)
Ezüst medál: Török Nóra (Berettyóújfalu) és Nagy Gréta (Berettyóújfalu)

Május

2013. május 8.

A Wellingtoni Magyar Fészek Hírmondó által meghirdetett „A barátom” elnevezésű Új –Zélandi nemzetközi rajzpályázaton oklevélben részesült

Balogh Amanda (Biharkeresztes)

balogh_ amanda_12_eves_igazgyongy_ami
Balogh Bálint (Hunyadi)
Barna Kinga (Körösszakál)
Derján Anna (Hunyadi)
Gut Gábor (Berettyóújfalu)
Kapczár Krisztina (Hunyadi)
Kiss Judit (Körösszakál)
Kovács Anita (Berettyóújfalu)
Kovács Kitti (Berettyóújfalu)
Mohácsi Márió (Körösszakál)
Sarkadi Réka (Biharkeresztes)
Szabó Karolina (Hunyadi)

2013. április hónapban

A Wellingtoni Magyar Fészek Hírmondó által meghirdetett „20 év múlva” elnevezésű Új –Zélandi nemzetközi rajzpályázaton oklevélben részesült

Balogh Bálint, Berki Zsanett, Cséki Nóra, Gál Sándor, Kis Dóra, Müller Bianka, Nagy Iván, Tapaszi Zsanett, Török Diána (Berettyóújfalu)
Bertalan Alexa, Vadász István(Körösszegapáti)
Fent Cintia, Varga Dániel, Madarász Zsanett, Mohácsi Vivien, Rácz Dániel: (Biharkeresztes)
Gyöngyösi Anita (Körösszakál)

A 20. Japán nemzetközi rajzpályázaton bronzéremben részesült

Bodnár Brigitta,

Faragó-Flaskay Anna Sára (Berettyóújfalu)

és dicséretben részesült Szémán Anna (Berettyóújfalu).

A Méliusz Juhász Péter Megyei Könyvtár és Művelődési Központ és a Toyamai Kulturális és Művészeti Központ (Japán) nemzetközi rajzpályázaton

díjazásban részesült Bozsányi Amanda Zsuzsanna (Körösszakál),


Arany minősítést kapott Mohácsi Bianka (Komádi),


ezüst díjazásban részesült Orsós Dominik (Biharkeresztes).

A nemzetközi Holokauszt Emléknap alkalmából a Zachor Alapítvány rajzpályázatán díjazásban részesült Tolvaj Petra (Berettyóújfalu)

A 18. celje-i Szlovén nemzetközi rajzpályázaton

II.hely: Szémán Gabriella (Berettyóújfalu)


díjazásban részesült: Cséki Nóra (Berettyóújfalu).

2013. március hónapban

A Wellingtoni Magyar Fészek Hírmondó által meghirdetett  „1848 a Szabadságharc emlékére„ elnevezésű Új –Zélandi nemzetközi rajzpályázaton I.helyezést ért el Vécsei Bianka (Berettyóújfalu)

Oklevélben részesült: Berki Zsanett, Cucin Erika, Kalmár Viktória, Kiss Fruzsina, Kovács Anita, Török Tímea, Nagy Petra, Tóth Réka, Vásári Szabolcs, Vécsei Bianka, Faragó-Flaskay Sára, Kapczár Krisztina (Berettyóújfalu), Diószegi Beatrix, Kaszanyi Tamás, Mészáros Noémi (Magyarhomorog), Mohácsi Jázmin Liza, Mohácsi Zsanett (Komádi) és Varga Alfonz (Biharkeresztes)

A XXIII. alkalommal meghirdetett „Kladnói mókuskák” című CSEH Nemzetközi rajzpályázaton

I.hely: Csapó Gergő (Berettyóújfalu)


II.hely: Kiss Virág (Berettyóújfalu)


III.hely: Varga Mihály (Körösszakál)

2013. február 19.
A Wellingtoni Magyar Fészek Hírmondó által meghirdetett „Nagyszüleim” elnevezésű Új –Zélandi nemzetközi rajzpályázaton első helyezést ért el:
Pintye Dóra (Berettyóújfalu)

2012. november

A Wellingtoni Magyar Fészek Hírmondó által meghirdetett „Karácsonyi ajándék” elnevezésű Új –Zélandi nemzetközi rajzpályázaton oklevélben részesült Varga Dániel, Rácz Richárd, Varga Norbert, Balogh Jázmin (Biharkeresztes), Kiss Judit, Juhász Dávid (Körösszakál), Rostás Szandra (Komádi), Stanojevic Melissza (Berettyóújfalu), Szémán Anna (Berettyóújfalu), Vadász István (Körösszegapáti), Sacchetto Vittoria, Szathmári Adrienn, Tóth Boglárka (Berettyóújfalu).

A Wellingtoni Magyar Fészek Hírmondó által meghirdetett „A macska” elnevezésű Új –Zélandi nemzetközi rajzpályázaton korosztályában
I. helyezést ért el Miski Dorina Mónika (Berettyóújfalu)

 és Vincze Dominika

2012. november 10.

A Madal Bal Kft „A világharmóniáért és a Nemzetközi Barátságért “ elnevezésű nemzetközi rajzpályázaton
I.hely: Rab Szabolcs (Berettyóújfalu)


II.hely: Rácz Leonóra (Berettyóújfalu)


III.hely: Veres Alexandra (Berettyóújfalu)


Papp Bettina (Berettyóújfalu)


Kolozsvári Anna (Komádi)


Oklevélben részesült: Kobra Adrienn, Török Armand, Pető Gvendolin (Berettyóújfalu) Gyöngyösi Anita, Kiss Zsófia (Körösszakál) Szabó Liza (Biharkeresztes) Rácz Leonóra, Tóth Réka (Berettyóújfalu) Rab Szabolcs, Török Bernadett (Berettyóújfalu) Szabó Anna, Geletei Kata, Szabó Judit (Körösszegapáti) Herbert János, Hagymási Tamás, Gyöngyösi Friderika, Mohácsi Evelin (Komádi)

2012. november 10.

A 13. alkalommal megrendezett Portugál nemzetközi rajzpályázaton
Arany minősítés: Jónás Erik (Komádi)


Dicséretben részesült: Ötvös István (Berettyóújfalu)
Csóra Lilla (Berettyóújfalu)
Tarsoly Péter (Komádi)
Szántó Petra (Berettyóújfalu)
Tolvaj Petra (Berettyóújfalu)

2012. október
A młeziezyodzi XIV. Cseh Nemzetközi Művészeti rajzpályázaton díjazásban részesült Karancsi Boglárka (Berettyóújfalu) Kiállított lett: Horváth Nelli, Herter Laura (Magyarhomorog), Kovács Ottó(Rákóczi).

2012. október 5.
A Tilma a gyermekművészetért Alapítvány által megrendezésre került a VII. Nemzetközi Gyermekrajz Vándorkiállítás

egyéni különdíjban részesült Tolvaj Petra (Berettyóújfalu).

2012. október 5.
A 43th Kínai világ iskolások képzőművészeti kiállításán
Bronzminősítést kapott: Mező Orsolya (Körösszegapáti)
Kiállított lett: Szabó Liza (Biharkeresztes), Demján Kristóf (Komádi), Venyige Viktória és Átyim Dorina (Biharkeresztes,ovi),Szűcs Enikő (Biharkeresztes), Molnár Laura (Körösszegapáti), Dúró Réka (Komádi), Fábián Zsanett (Biharkeresztes).

2012. október 19.

A 2012-ben megrendezésre került lidicei 40. nemzetközi gyermek képzőművészeti rajzversenyen dicséretben részesült:
Erdős Milán (Berettyóújfalu)

2012. október 19.

A Wellingtoni Magyar Fészek Hírmondó által meghirdetett „Én és a családom”  elnevezésű Új –Zélandi nemzetközi rajzpályázaton korosztályában első helyezést ért el:
Varga Bettina(Biharkeresztes)


Oklevélben részesült:
Varga Bettina (Biharkeresztes)
Bara Vivien (Körösszakál)
Duró Réka(Komádi)
Glonczi Dzsenifer, Juhász József, Mohácsi Mirella (Körösszakál)
Gurbai Kíra (Komádi)
Mohácsi Evelin (Komádi)
Mohácsi Milán(Körösszakál)
Sütő Szandra(Komádi)
Tölcsér Andrea (Komádi)
Vadász István (Körösszegapáti)

2012. szeptember 11.
A Wellingtoni Magyar Fészek Hírmondó által meghirdetett „Szabadidőmben” elnevezésű Ausztráliai nemzetközi rajzpályázaton eredményesen szerepelt

Vasilescu Antónia, Molnár Norbert (Körösszegapáti), Rostás Vanda (Biharkeresztes), Mohácsi Evelin, Kolozsvári Anna, Hagymási Bernadett (Komádi) Kiss Enikő, Jónás Veronika (Körösszakál), Horváth Vivien (Rákóczi).

2012. szeptember 12.
A TIARA Kulturális, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. által kiírt 42. Nemzetközi Gyermekrajzpályázaton

Miniszteri díjat kapott: Szabó Barnabás (Berettyóújfalu)

Korosztály díjat kapott: Kiss Attila József (Biharkeresztes)

Ezüstminősítést kapott: Mező Dávid (Berettyóújfalu),

Molnár Norbert,

Csordás Csaba (Körösszegapáti).

Országos

2013. június 10.

A Vadászati Kulturális Egyesület és Várpalota város Önkormányzata által meghirdetett országos rajzpályázaton

I.hely: Tokos- Fejes Zsófia (Biharkeresztes, ovi)
Nagy Boglárka (Berettyóújfalu)
Csóra Lilla (Hunyadi)

III.hely: Varga Vivien (Berettyóújfalu)
Pap Annabella (Rákóczi)

Különdíjban részesült: Lakatos Tamás (Biharkeresztes)

2013. június 10.

A Hopp Ferenc Kelet-ázsiai Művészeti Múzeum „Bambuszgyermek” elnevezésű rajzpályázaton

III.hely: Tikász Balázs(Hunyadi)

Tikász Balázs
VI.hely: Szémán Anna (Hunyadi)

Szémán Anna

Csoportos munka:
IV. hely: Mező Vanessza és Varga Vanda (Hunyadi)

2013. június 3.

A Iskolagyümölcs Program „Mit teszel az egészséged megőrzéséért?” országos rajzpályázaton iskolánk Különdíjban részesült.

Csarkó Gréta

2013. június 3.

A Hagyományőrző Gyermektábor „Őseink nyomán”elnevezésű országos rajzpályázaton különdíjban részesült:

Barcsa Dóra  (Biharkeresztes)

Oklevélben részesült: Bódi Dominik (Körösszakál)
Mohácsi István (Körösszakál)
Gurbai Tamara (Körösszakál)

Juhász Henrietta  (Körösszakál)
Szombati Viktor (Körösszegapáti)

2013.június 3.

A békéscsabai Remonda Lovas Egyesület „Barátom a ló” országos rajzpályázaton

Alsó tagozat:

I.hely: Szász Gréta (Magyarhomorog)
IV.hely: Haraszti Viktória (Komádi)

X.hely: Fent Norman (Hunyadi)
Különdíj: Szűcs Zsófia (Komádi)

Felső tagozat:

I.hely: Mezei Krisztián (Berettyóújfalu)
IV. hely: Ötvös Alex (Berettyóújfalu)
X. hely: Ötvös István (Berettyóújfalu)

2013. június 3.

A Rimóci Ifjúsági Egyesület „Generációk egy képen” című országos rajzpályázatán

II.hely: Cséki Júlia és Berke Orsolya (Berettyóújfalu)

Cséki Nóra és Berke Orsi 1
Különdíj: Szathmári Adrienn (Hunyadi)

Szathmári Adri - 1

2013. június 3.

A Kölyökbirodalom „Légy a Föld barátja” országos rajzpályázaton különdíjban részesült

Gorzsás Balázs (Berettyóújfalu)

2013. június 3.

A Szentesen megrendezésre került Születés Hete Fesztivál keretein belül meghirdetett „Az Én Anyukám” elnevezésű országos rajzpályázaton oklevélben részesült:

Vágner Lara (Berettyóújfalu)
Szatmári Dóra (Berettyóújfalu)
Ökrös Zsuzsanna (Berettyóújfalu)
Gyöngyösi Jázmin (Körösszakál)
Mohácsi Mirella (Körösszakál)
Magyari Roxána (Biharkeresztes)
Kovács Ágnes (Magyarhomorog)

2013. május 27.

Az Országos Gyermekegészségügyi Intézet „Otthonbiztonság” című országos rajzpályázatán

II.hely: Karácson Zsófi (Berettyóújfalu)
III.hely: Rácz Alex (Biharkeresztes)
Pekker Boglárka (Magyarhomorog)
Emléklapban részesült: Mohácsi Vanda, Szabó Liza, Rostás Tibor (Biharkeresztes) Kun Boglárka (Hunyadi)

2013. május 27.

A szedresi Lovas Udvarház és a Garay János Általános Iskola országos rajzpályázatán sikeresen szerepelt

Kóti Krisztina (Berettyóújfalu)
Szántó Petra (Berettyóújfalu)
Kiállított: Pintye Dóra, Ötvös István, Ötvös Alex (Berettyóújfalu)

Túrzó Bálint és Pozsgai Krisztina (Hunyadi)

2013.  május 27.

A Budapest Bábszínház Nonprofit Kft. „A kis Mukk “ című országos rajzpályázaton díjazásban részesült:

Varga Dominika és Szabó Liza (Biharkeresztes)

2013. május 17.

Az Újpesti Kulturális Központ-ifjúsági Ház által meghirdetett „A négyszögletű kerek erdő” elnevezésű országos rajzpályázaton

II.hely: Horváth Jázmin (Biharkeresztes)
Csongrádi Fanni (Magyarhomorog)
Varga Alfonz (Biharkeresztes)

III.hely: Gyöngyösi Anita (Körösszakál)
Berki Anasztázia (Körösszegapáti)

2013. május 17.

A Karolin Korház „Kézhigiéne gyermekek szemével” című országos rajzpályázaton

II.hely: Csarkó Gréta (Berettyóújfalu)
IV.hely: Nagy Iván, Csapó Gergő (Berettyóújfalu)

2013. május 17.

A Pro Kultúra Sopron Nonprofit Kft. „Madarak és fák napja” országos rajzpályázaton

II.hely: Szabó Anna (Körösszegapáti)
Dicséret: Mohácsi István (Körösszakál)

2013. május 17.

A Mozdulj! Közhasznú Egyesület „A pillanat varázsa” képzőművészeti országos rajzpályázatán

I.hely: Nagy Boglárka (Berettyóújfalu)

III.hely: Ványi Gréta (Berettyóújfalu)

Különdíj: Gurbai Kíra és Szabó Dániel (Komádi)

Kiállított: Gurbai Kíra, Micura Dóra – Micura Daniella (Komádi)

Krucsó Zsolt (Magyarhomorog)

2013. május 17.

A Baráthegyi Vakvezető és Segítő Kutya Iskola Alapítvány „Tervezz plakátot” országos rajzpályázaton elismerésben részesültek diákjaink.

2013. május 17.

A BUSZ-ON Magazin „Ébred a természet” országos rajzpályázaton emléklapban részesült

Barcsa Dóra, Varga Ádám Tamás, Varga Klaudia, Varga Norbert, Magyari Roxána (Biharkeresztes) Balogh János Gergő (Körösszegapáti) Balogh Erik, Bodnár Brigitta (Rákóczi) Diószegi Beatrix, Farkas Ágnes, Kállai Judit, Mészáros Noémi (Magyarhomorog) Spiják Petra, Szító Andrea, Gurbai Kíra Kinga, Krucsó Vivien, Mayer Szimonetta (Komádi) Szántó Petra (Berettyóújfalu).

2013. május 17.

Az Eötvös10 Közösségi és Kulturális Színtér Terézvárosi Kulturális Közhasznú Nonprofit Zrt. „Az én apukám” országos rajzpályázaton

II. helyezést ért el Varga Rajmund (Komádi)

2013. május 16.

A Szívvel és Lélekkel Óvodapedagógusok Egyesülete által kiírt „Isten gyermeke vagyon-jó nekem” című országos rajzpályázaton díjazásban részesült

Balázs Bianka (Gyermekkert ovi)

Oklevélben részesült: Vécsei Villő, Rácz Zsuzsi, Csávás Réka, Ambrus Balázs, Harangi Szabolcs, Csala Péter, Balázs Bianka, Csóra László (Berettyóújfalu) Benke Evelin (Komádi).

2013.május 14.

A Pataki Kerámia Kft. „Kirándul a kerámia” országos rajzpályázaton

I. korcsoport

I.hely: Tóth Réka (Hunyadi)
II. korcsoport
I.hely: Haraszti Viktória (Komádi)
II.hely: Tolvaj Bence (Hunyadi)
III. korcsoport
I.hely: Horváth Dorina (Biharkeresztes)
II.hely: Fülöp Nóra (Berettyóújfalu)
Különdíjban részesült:
Tolvaj Bence (Hunyadi)
Kerekes Bálint (Magyarhomorog)
Kovács Kitti (Berettyóújfalu)
Kovács Ottó (Rákóczi)
Jónás Erik (Komádi)

Finta Ferenc (Hunyadi)
Tolvaj Petra (Hunyadi)

2013. május 13.

A Nimfea Természetvédelmi Egyesület „A mi gólyánk” elnevezésű rajzpályázaton 

I.hely: Szabó Petra (Berettyóújfalu, ovi)

Fülöp Nóra (Berettyóújfalu)

II.hely: Kovács Kitti (Berettyóújfalu)

Karancsi Boglárka (Berettyóújfalu)

III.hely: Pintye Dóra (Berettyóújfalu)

Szathmári Dalma  (Berettyóújfalu)

Szűcs Anna (Berettyóújfalu, ovi)

Rácz Alex (Biharkeresztes)

2013. május 13.

A Móra Kiadó „Ha én felnőtt volnék” című országos rajzpályázaton

III.hely: Horváth Lili (Berettyóújfalu)
Kiállított: Rácz Angéla (Hunyadi)
Gut Gábor (Berettyóújfalu)
Fejes Szabina (Berettyóújfalu)
Bartucz Kitti (Komádi)

2013. május 8.

A Dubart Kreatív „Az én lovam”országos rajzpályázaton

I. hely: Fekete Eszter (Berettyóújfalu)
II. hely: Pintye Dóra (Berettyóújfalu)
Bíró Szabina (Komádi)
III. hely: Kóti Krisztina (Berettyóújfalu)

2013.április hónapban

2013. április 17.

A Duna Könyvklub „Legyél Te is Winnetou!”

II.hely: Kovács Boglárka (Berettyóújfalu)
III.hely: Boka Tamás (Berettyóújfalu)
Az iskolánk könyv csomagot kapott.

Az Író Cimborák által kiírt „Kinek a bőre? ”című országos rajzpályázaton
Fent Norman (Berettyóújfalu) rajzából mese készült.

A Nagy Imre Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola „ÉGIGÉRŐ-ÉG ÍGÉRŐ” országos rajzpályázaton
a rajza kiállításra került:
Török Csenge, Gut Gábor, Bagdi Hanna (Berettyóújfalu), Horváth Dorina, Orsós József (Biharkeresztes), Csigai Adrián (Magyarhomorog), Györfi Vivien (Komádi).

A II. soproni Tánc kavalkád és I. Star Of The Orient hastáncverseny keretein belül megrendezett rajzversenyen a résztvevő diákjaink mindegyike tárgy nyereményben részesült
Lisztes Alexandra, Fónyad Katinka, Marczin Anna (Berettyóújfalu) és Rostás Szandra (Komádi).

A hajdúszoboszlói Szabó László Alapfokú Művészeti Iskola országos rajzpályázatot hirdetett Weöres Sándor születésének 100.évfordulója alkalmából,

II.hely: Rostás Szandra (Komádi)
II.hely: Krucsó Zsolt (Magyarhomorog)
III.hely: Cseke Ágnes (Magyarhomorog)
Különdíj: Bozák Kitti (Biharkeresztes)
Bartucz Kitti (Komádi)

A Vasvári PÁL Közhasznú Alapítvány és a Vasvári Pál Iskolai Egység által meghirdetett „Kedvenc állataim, mesehőseim a természetben” című országos rajzpályázaton
díjazásban részesült Rácz Vivien, Varga Kristóf (Magyarhomorog), Átyim Noémi (Biharkeresztes), Dudoma Barbara (Komádi), Emmer Nóra, Bodnár Brigitta, Ötvös István, Fent Norman (Berettyóújfalu).

A Roma Polgárjogi Szövetség „Roma hagyományok, kultúra” című országos rajzpályázaton I.helyezést ért el Török Diána (Berettyóújfalu).

A Pécsi Kulturális Központ és a Duna-Dráva Nemzeti Park Igazgatósága által meghirdetett „Tág a világ, mint az álom…” című országos rajzpályázaton

I.hely: Mohácsi Renátó (Körösszakál) és II.hely: Ambrus Balázs (Berettyóújfalu).

A FSZEK Deák Ferenc Könyvtár versillusztrációs rajzpályázaton

II.helyezést ért el Kovács Kitti (Berettyóújfalu).

A Badacsonytomaj Város Önkormányzata, Badacsonytomaj Város Önkormányzat Kulturális Intézménye „Egry József születésének 130. évfordulója „alkalmából meghirdetett országos rajzpályázaton III.helyet ért el Varga Mihály (Körösszakál).

2013. március hónapban

A Ward Mária Általános Iskola és Gimnázium által meghirdetett „Ilyennek képzelem az iskolát” című országos rajzpályázaton különdíjban részesült Bethlendy Zsuzsanna (Komádi, óvoda).


Oklevélben részesült: Bethlendy Zsuzsanna (Komádi), Vécsei Veronika Villő, Szilágyi Laura, Sámi Ádám, Rácz Zsuzsanna, Pap Teofil, Pálfi István, Hagymási Levente, Győri Zsombor, Nagy Eszter, Kiss Bence, Bacsó Blanka, Kenéz Máté, Balázs Bianka, Csóra László, Harangi Szabolcs, Harangi Dávid (Berettyóújfalu).

Az Ösvény Oktatóközpont „Az Égig Érő Fa” című országos rajzpályázaton kiemelkedő eredményt ért el Tóth Nándor (Biharkeresztes, óvoda),

Horváth Lili (Berettyóújfalu).

A Ritka és Veleszületett Rendellenességgel Élők Országos Szövetsége művészeti alkotó pályázatán családi különdíjban részesült Kiss Balázs (Körösszakál).

Oklevélben részesült: Bede Ábel (Körösszakál).

A lakiteleki Népfőiskola „így látom a Parlamentet” című országos rajzpályázaton
V. helyezést ért el Csapó Gergő (Berettyóújfalu)

és minden pályázónk könyvjutalomban részesült: Gál Sándor, Földesi Nóra, Balogh Erik, Balogh Sándor, Csapó Gergő, Vásári Szabolcs, Tolvaj Bence, Müller Bianka, Timkó Titanilla (Berettyóújfalu), Varga Mihály (Körösszegapáti).

Krefiti .Hu és a Pengír szövegíró csapat „A te szíveddel is érzek, nemcsak a magaméval…” országos rajzpályázaton a legjobb 10-be került résztvevő rajzából poszter készült: Dézsi Dorina, Finta Ferenc (Berettyóújfalu).

Az Újszínház Pöttöm Panna rajzpályázatán az iskolánk
I.helyezést ért el a csoportos kategóriában.

A Zoltánfy István Általános Iskola „A család” című országos képzőművészeti pályázatán I.helyezést ért el Rácz Vivien (Magyarhomorog).

Oklevélben részesült: Török Fruzsina, Bodnár Brigitta, Müller Bianka, Szabó Pál és Tapasz Zsanett (Berettyóújfalu).

A Magyar Közút Nonprofit Zrt. „Álomút” című országos rajzpályázaton kiemelkedő szerepléséért tárgynyereményben részesült Bódi Dominik

és Kiss Gergő (Körösszakál),

Varga Alfonz (Biharkeresztes).

2013.február 19.
Így lesz kerek a világ című országos rajzpályázaton 6. helyezést ért el
Mohácsi Róza Biharkeresztes

2013. február 19.
Az Európai Bizottság kezdeményezésére a Kisalföldi Erdőgazdaság Zrt. által kiírt „Mit jelent számomra az erdő” című országos rajzpályázaton
8. hely: Vörös József (Magyarhomorog)


Különdíjban részesült: Fent Vivien (Biharkeresztes)

és Hagymási Tamás (Komádi)

2013. február 19.
A Kölyökbirodalom „Karácsonyi varázslat” című országos rajzpályázaton könyvjutalomba részesült:
Magyari Roxána (Biharkeresztes)

2013. február 19.
A Lions Clubok Magyarországi Szövetsége által kiírt „Képzeld el, milyen a békés világ” című országos rajzpályázaton
III.hely: Rostás Margaréta (Komádi)


Tárgyjutalomban részesült: Ötvös Alex (Berettyóújfalu)

2013. február 19.
Az Író Cimborák által kiírt „Kinek a bőre? ”című országos rajzpályázaton Rostás Szandra Komádi rajzából mese készült.

2013. február 7.
Herczog Edit által kiírt országos rajzpályázaton
I.hely: Veress Krisztofer (Magyarhomorog)
Pozsgai Zsolt (Berettyóújfalu)
Gacsárdi Fanni
Tikász Balázs (Berettyóújfalu)
Emléklapban részesült: Mohácsi István, Balog Andor (Körösszakál), Varga Dominika (Biharkeresztes), Keller Emília, Burzuk Viktória Adél (Komádi), Vásári Szabolcs, Finta Ferenc (Berettyóújfalu), Diószegi Beatrix (Magyarhomorog)

2013. február 7.
A nyíracsádi Szent Piroska Görögkatólikus Általános Iskola „Életünk hitben, szeretetben, egyetértésben”című országos rajzpályázaton

I.hely: Tolvaj Bence (Berettyóújfalu)

Derján Anna (Berettyóújfalu)

Fejes Szabina Berettyóújfalu

Barna Kinga (Körösszakál)

II.hely: Juhász Boglárka (Berettyóújfalu)

III.hely: Madarász Zsanett és Átyim Noémi (Biharkeresztes)

Különdíj: Rácz Szidónia (Biharkeresztes)

Mohácsi Márió (Körösszakál)

2013. január 18.
A Harmónium Független Kommunikációs Egyesület „Zöld ünnep- Én ilyen karácsonyt szeretnék” című országos rajzpályázaton

I.hely: Szabó Alex (Biharkeresztes)

II.hely: Gertner Réka (Biharkeresztes)

2013. január 18.
A Puskin Mozi „Varázsceruza “ elnevezésű országos rajzpályázaton díjazásban részesültek:

Madarász Boglárka (Biharkeresztes)

Különdíj: Barcsa Dóra (Biharkeresztes)

Török Csenge (Berettyóújfalu)

Varga Rajmund (Komádi)

2013. január 18.
Az Eger Megyei Jogú Város és az Eventus Üzleti, Művészeti Középiskola, Szakiskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Kollégium „Egri csillagok” elnevezésű országos tehetségkutató rajzverseny első fordulóján sikeresen szerepelt

Baranyó Zsófia Berettyójfalu

Varga Mihály Körösszakál

Második forduló: Baranyó Zsófia a legjobb 20-ba került és felvételt nyert az iskolába.

2013. január 18.
A Fidelitas „Hol lakik a Télapó” országos rajzpályázaton
III.helyezést ért el:
Varga Ádám Tamás Biharkeresztes

2013. január 18.
A Jó a Kertben Kft „Rajzolj virágot”című országos rajzpályázaton különdíjat kapott: Kolozsvári Anna (Komádi).

2012. november 10.
A bonyhádi Solymár Imre Városi Könyvtár „A vadon állatai” című rajzpályázatán díjazásban részesült Gellén István (Körösszegapáti), Balogh Jázmin, Varga Dominika (Biharkeresztes), Szabó Barbara, Jakab Rebeka (Berettyóújfalu)

2012. november 10.
Az Állat és Ember Állatvédő Egyesület „Mert ő is a mi családunk tagja” című rajzpályázaton
IV.helyezést ért el: Gál Viktória (Berettyóújfalu) és
V. helyezést ért el: Györfi Vivien (Komádi).

2012. november 22
A Hídépítők Egyesülete, Az Ács Kató Irodalmi Alapítvány, A Magyar Műszaki és Közlekedési Múzeum és A-HÍD Zrt . rajzpályázatot hirdetett
ahol diákjaink rajzai kiállítottak lettek :Szabó Pál, Mező Dávid, Fónyad Katinka Viktória, Kristóf Bence, Pozsgai Zsolt, Vásári Szabolcs, Veres Gergő, Kapczár Krisztina, Csávás Renáta, Tikász Balázs (Berettyóújfalu), Mohácsi Dorina (Körösszakál), Lődi Nikoletta (Komádi) és Rostás Alexandra (Körösszegapáti).

2012. november 27.
A TakarékPont Hálózat és az Alföld Tej Kft. támogatásával az Ezer Lámpás Éjszakája program keretében megrendezett országos rajzpályázaton
I.hely: Szénási Gyula (Berettyóújfalu)
Alsós korcsoport, II.hely: Kiss Zsófia (Körösszakál)
Különdíj: Szabó Karolina, Krucsó Zsófia (Berettyóújfalu).

2012. december 3.
Az Öko-Kord Országos Nonprofit Kft. „Válogass ÖKOsan” című kreatív rajzpályázaton 3. helyezést ért el Bozsányi Amanda (Körösszakál)

A Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium,A Bolyai Farkas Alapítvány és Zentai Városi Könyvtár „Élet a vízben és a vízen” elnevezésű országos rajzpályázaton különdíjban részesült Gál Sándor (Berettyóújfalu)

A Néprajzi Múzeum, a Mérei Ferenc Pedagógiai és Pályaválasztási Tanácsadó Intézet valamint a Magyarországi Virágkötők és Virágkereskedők Szakmai Egyesülete által kiírt országos rajzpályázaton I.helyezést ért el Eszenyi Imre (Körösszegapáti).

2012. decenber 3.
Az Ifjúsági Kereszténydemokrata Szövetség „Mindszenty emlékév” alkalmából meghirdetésre kerülő országos rajzpályázaton
díjazásban részesült Mohácsi Zsolt (Körösszakál).
Oklevélben részesült: Balogh- Szabó László Gyula, Németh Boglárka Veronika (Komádi), Sóly Blanka, Csarkó Gréta (Berettyóújfalu).

2012. december 3.
A Budapest Esély Nonprofit Kft „Egymásra lépni Tilos” elnevezésű országos rajzpályázaton kiemelkedően szerepelt és tárgy nyereményben részesült Tóth Milán (Biharkeresztes), Glonczi Dzsenifer (Körösszakál).

A Pozsony Pagony Könyvkiadó „A ház ahol élni szeretnék” országos rajzpályázaton iskolánk a zsűri különdíját kapta .

2012.október 20.

A tatai Móricz Zsigmond Városi Könyvtár által meghirdetett „Az én olimpiám” rajzpályázaton különdíjban részesült:

Németh Veronika Komádi

2012. október 19.

A Petőfi Irodalmi Múzeum által kiírt ”Hogyan képzeled el a jövőt 2025-ben” elnevezésű országos rajzpályázaton
I. helyezést ért el: Sütő Szandra (Komádi)
III.hely: Bara Vivien Viktória(Körösszakál)


Különdíjban részesült: Horváth Dorina (Biharkeresztes)
Nagy Hajnalka (Biharkeresztes)
Vígh Adrienn (Berettyóújfalu)
Juhász József (Körösszakál)
Ötvös István (Berettyóújfalu)
Imre Beáta (Berettyóújfalu)
Glonczi Dzsenifer (Körösszakál)
Pálfi Viktória (Biharkeresztes)

2012. október 5.
A Tempus Egyesület által kiírt „Rajzolj Kutatót!” című országos rajzpályázaton kiállított lett
Rostás Vanda (Biharkeresztes).

Oklevélben részesült: Rostás Vanda (Biharkeresztes) Szabó Anna, Darázs Lajos (Körösszegapáti) Berki Zsanett (Berettyóújfalu) Beri Dominika, Vásári Szabolcs (Berettyóújfalu)
 A Reményt a Gyermekeknek Közhasznú Egyesület által kiírt „Boldog pillanatok a nagyszülőkkel” című országos rajzpályázaton

díjazásban részesült Kiss Virág (Berettyóújfalu).

A Nemzeti fejlesztési Minisztérium, a Nemzeti Erőforrás Minisztérium és a Vidékfejlesztési Minisztérium közösen meghirdetett „Mozdulj a jó irányba” című országos rajzpályázaton különdíjban részesült

Bodnár Karolina (Berettyóújfalu), Vásári Szabolcs (Berettyóújfalu), Nagy Szilvia (Komádi).

Megyei

2013. április hónapban

A Hajdú- Bihar Megyei Pedagógiai Szakszolgálat és Pedagógiai Szakmai Szolgáltató Intézet által koordinált megyei versenyen a felső tagozatosak második fordulójába bejutottak:
Tóth Ádám (Körösszegapáti), Pénzes Rebeka, Pintye Dóra, Emmer Nóra, Juhász Boglárka, Boka Fanni (Berettyóújfalu), Tolvaj Petra, Vásári Szabolcs, Szémán Anna, Kapczár Krisztina (Hunyadi), Baranyó Zsófia (Rákóczi) és Varga Mihály (Körösszakál).

A Hajdú- Bihar Megyei Pedagógiai Szakszolgálat és Pedagógiai Szakmai Szolgáltató Intézet által koordinált megyei versenyen a felső tagozatosak második fordulóban
I.hely: Kapczár Krisztina (Berettyóújfalu)
III.hely: Pintye Dóra: Anikó, Emmer Nóra és Tolvaj Petra (Berettyóújfalu)

2013. március

A Hajdú- Bihar Megyei Pedagógiai Szakszolgálat és Pedagógiai Szakmai Szolgáltató Intézet által koordinált megyei versenyen

1.osztály:

2. hely: Magyar Attila (Berettyóújfalu) és
4. hely: Spulnyik Patrícia (Körösszakál).


3. osztály: 2. hely: Vetési Balázs (Berettyóújfalu).

November

A debreceni Kölcsey Központ által meghirdetett „Válogass Ökosan” megyei rajzpályázaton
II.hely: Tikász Laura (Berettyóújfalu),
III.hely: Bozsányi Amanda Zsuzsanna (Körösszakál).

A Bihari Népművészeti Egyesület „Betlehem Biharban” című megyei rajzpályázaton
I.hely: Mező Dávid Berettyóújfalu) és


III.hely: Ujvárosi Rebeka (Berettyóújfalu).

A Vojtina bábszínház által kiírt „Én és a kedvenc állatom” elnevezésű rajzpályázaton sikeresen szerepelt Rácz Veronika (Berettyóújfalu).

2012. november 6.

A Magyar Államkincstár Hajdú-Bihar Megyei Igazgatósága által kiírt „Startolj rá!” című megyei rajzpályázaton különdíjban részesült
Rostás Stefánia (Komádi)
Finta Balázs (Berettyóújfalu)

2012. október

A debreceni Honlap Egyesület rajz és plakátpályázatán

eredményesen szerepelt Fazekas Tímea (Berettyóújfalu).

Városi

2012. október 19.

A Berettyóújfalu és Vidéke Méhészek Egyesülete a Bihari Mézlovagrend Avató projekt keretében megrendezett „Szorgos méhek” elnevezésű városi rajzpályázaton

I.hely: Szabó Pál (Berettyóújfalu)
Földesi Nóra (Berettyóújfalu)
Pető Gvendolin (Berettyóújfalu

A Sinka István Városi Könyvtár által kiírt „Varázslók, Tündérek, Boszorkányok” című városi rajzversenyen

I.hely: Timkó Titanilla (Berettyóújfalu)


III.hely: Ináncsi Alexandra (Berettyóújfalu)


IV.hely: Magyari Dorina Gréta (Biharkeresztes) Pintye Dóra (Berettyóújfalu) Gyöngyösi Anita (Körösszakál) Oklevélben részesült: Tóth Réka Csilla: (Berettyóújfalu), Czirják Sára (Berettyóújfalu), Horváth Patrícia (Biharkeresztes), Mohácsi Jázmin (Komádi), Horváth Róbert (Berettyóújfalu) Keller Emília (Komádi), Gurbai Kíra (Komádi).

A Szélső Érték Természetbarát Kulturális Találkozó-környezetvédelmi rajzversenyen eredményesen szerepelt:

Óvoda: Nagy Botond (Berettyóújfalu)


Venyige Viktória-Rácz Boglárka (Biharkeresztes)


1-2 osztály: Juhász Edvárd (Berettyóújfalu)
Pásztor Dénes (Berettyóújfalu)


3-4 osztály:
Horváth Patrícia (Biharkeresztes)
Balogh Lili (Berettyóújfalu)


5-6 osztály: Gyöngyösi Roxána (Komádi)


Kalmár Viktória (Berettyóújfalu)


Török Andrea Nikoletta (Körösszakál)
7-8 osztály:
Mohácsi Norbert (Körösszakál)


Hajdu Noémi (Berettyóújfalu)