2009/2010-as tanév pályázati eredményei

Nemzetközi

Május-Június:

A X. Lengyel nemzetközi „The Great well-known and unknown” című rajzpályázaton díjazásban részesült:

Mohácsi Vivien (Biharkeresztes)

Kiállított lett:

Szűcs Viktória (Berettyóújfalu)

Bokis Máté (Biharkeresztes)

 

A KIA autószalon a Batthyány Ilona Általános Iskola által meghirdetett „Add a kezed” című nemzetközi rajzpályázaton oklevélben részesült:

Záborszky Zsolt (Biharkeresztes)

Pataki Kitti (Biharkeresztes)

Kiállított lett:

Rostás Vanda (Biharkeresztes)

Záborszky Bianka (Biharkeresztes)

Hevesi Henrietta (Biharkeresztes)

Györfi Zoltán (Körösszakál)

Mohácsi Sándor (Körösszakál)

Bukvai Attila (Körösszakál)

A Sárszentlőrinci Lázár Ervin Baráti Kör által kiírt „Lyukas zokni, Hóban, Bruckner Szigfrid, a cirkuszi oroszlán…” című nemzetközi rajzpályázaton díjazásban részesült:

I. hely: Burzán Bianka (Körösszakál)

III.hely: Juhász Tibor (Komádi)

A Zánkai 17. Nemzetközi Gyermek Képző és Iparművészeti rajzpályázaton díjazásban részesült:

Bronzérem: Mogyorós Dániel (Biharkeresztes)

Bronzérem: Csébi Boglárka (Komádi)

Korosztálydíj: Vincze Vencel (Körösszakál)

Bronzérem: Diószegi Beatrix (Magyarhomorog)

Aranyérem: Pápa Evelin (Magyarhomorog)

Harsányi Petra (Magyarhomorog)

Ezüstérem: Kiss Viktória (Berettyóújfalu)

Bronzérem: Kovács Boglárka (Berettyóújfalu)

A Török nemzetközi rajzpályázaton díjazásban részesült:

Ezüstérem: Rostás Barbara (Komádi)

Vincze Vencel (Körösszakál)

Glonczi Dzsenifer (Körösszakál)

Túri Dominik (Körösszegapáti)

Kiss Judit (Körösszakál)

Kiss Noémi (Berettyóújfalu)

Bronzérem: Iliszi Csenge (Komádi)

A Művészetek Háza- Szivárvány Alapfokú Művészetoktatási Intézmény által „Erdők világa”elnevezésű nemzetközi rajzpályázaton díjazásban részesült:

II hely: Házi Karolina (Komádi)

Különdíjban részesült:

Nagy Hajnalka (Biharkeresztes)

Mohácsi Dorottya (Biharkeresztes)

Dicséretben részesült:

Haraszti Melani (Berettyóújfalu)

A XV.Celje-i nemzetközi rajzpályázaton díjazásban részesült:

Irimiás Erika (Komádi)

Pető Réka (Biharkeresztes)

Háló Réka (Berettyóújfalu)

Bereczki Alexandra (Berettyóújfalu)

A Bayer és az ENSZ környezetvédelmi Programja által meghirdetett „a Föld élővilágának sokszínűsége” című 19. nemzetközi környezetvédelmi gyermekrajzpályázaton kiállított lett:

Lingvay Ajna (Berettyóújfalu)

Baranyó Zsófia (Berettyóújfalu)

Marczin Anna (Berettyóújfalu)

Benedek Ágnes (Berettyóújfalu)

A Torun-i „Chopin élete és munkássága” című nemzetközi rajzpályázaton kiállított lett:

Posta Ilona (Komádi)

Január-Február:

A 10. tokiói Nemzetközi rajzpályázaton kiállított lett:

Csóra Liliána (Berettyóújfalu)

Kalmár Viktória (Körösszegapáti)

Gyöngyösi Eugénia Roxána (Komádi)

Szabó Levente (Biharkeresztes)

Kiss Enikő (Körösszakál)

Szakadát Eszter (Biharkeresztes)

Nagy László (Komádi)

Juhász Károly (Komádi)

Dudoma Borbála (Komádi)

Szoboszlai Tamás (Berettyóújfalu)

Gacsárdi Ágnes (Biharkeresztes)

Hoppál Miklós Bence (Magyarhomorog)

Tóth Tamara (Körösszegapáti)

Brumár Roland (Magyarhomorog)

Mohácsi Evelin és Jónás Izabella (Komádi)

Jónás Izabella (Komádi)

Nagy Norbert (Berettyóújfalu)

Lisztes Veronika (Berettyóújfalu)

és Bende Nikolett Katinka (Berettyóújfalu).

A Görögország által meghirdetett „Days of expresion and creativity” című nemzetközi rajzpályázaton díjazásban részesült:

Pelbárt Henrietta (Biharkeresztes) és Gólya Gerda (Berettyóújfalu).

A 17.japán nemzetközi rajzpályázaton díjazásban részesültek:

Ezüstérmes: Bukvai Eszter (Körösszakál), és bronzérmes lett: Pilyinszki Katalin Bianka (Komádi).

December:

A novoszibirszki orosz nemzetközi „Space and I”című rajzpályázaton díjazásban részesült:

Kóti Péter (Magyarhomorog)

László Blanka (Berettyóújfalu)

Pelbárt Henrietta (Biharkeresztes)

Szabó Máté (Berettyóújfalu)

A csehországi „Kladnói mókuskák” nemzetközi rajzpályázaton díjazásban részesült:

I.hely: Csarkó Bettina (Berettyóújfalu)

Varga Nikolett (Körösszegapáti)

II.hely: Dávid Ádám (Berettyóújfalu)

Miczi Tamara (Berettyóújfalu)

III.hely: Györfi Zoltán (Körösszakál)

Bokor Blanka (Berettyóújfalu)

A Lengyelország által meghirdetett „Az én európai régióm” 7. nemzetközi rajzpályázaton díjazásban részesült:

Kiss Viktória (Berettyóújfalu)

Tóth Ádám (Körösszegapáti)

Szabó Rebeka (Berettyóújfalu)

Budai Alexandra (Biharkeresztes)

A lengyelországi Lubin város által meghirdetett Karácsonyi képeslapkészítő pályázaton díjazásban részesült:

Pintye Dóra (Berettyóújfalu)

Szilágyi Enikő (Körösszegapáti)

Karancsi Boglárka (Berettyóújfalu)

A XV. lengyel nemzetközi „Always green, always blue” című rajzpályázaton díjazásban részesült:

Kiss Judit (Körösszakál)

A Bejrúti Gyermekrajz Biennálén díjazásban részesült:

Jónás Adrián (Körösszakál)

Rohodi Vivien (Biharkeresztes)

November:

Portugáliában, az Evorai Nemzetközi Rajzversenyen díjazásban részesült:

Erdélyi Lilla (Biharkeresztes)

Pongrácz Bálint (Körösszakál)

Győri Boglárka (Berettyóújfalu)

A XI. Lengyel nemzetközi „A Child and a dog” elnevezésű rajzpályázaton díjazásban részesült:

Imre Beáta (Berettyóújfalu)

Hevesi Henrietta (Biharkeresztes)

Martyin Kinga (Komádi)

Oklevélben részesült:

Horváth Petra (Berettyóújfalu)

Varga Bettina (Berettyóújfalu)

Tóth Anna Lili (Komádi)

Bereczki Erika (Berettyóújfalu)

Mezei Kornélia (Berettyóújfalu)

Mohácsi Krisztián (Körösszakál)

A VII. Nemzetközi Lengyel (TYCHY) Képzőművészeti Kiállításon díjazásban részesült:

Nagy Norbert (Berettyóújfalu)

Lovas Attila (Biharkeresztes)

Gyöngyösi Diána (Komádi)

Október:

A Toyama-i Nemzetközi rajzpályázaton, Japánban díjazásban részesült:

Aranyérmes:

Koszorús Imola (Biharkeresztes)

Ezüstérmes:

Győri Boglárka (Berettyóújfalu)

Bronzérmesek:

Szilágyi Boglárka (Berettyóújfalu)

Bereczki Erika (Berettyóújfalu)

Holopovics Zsófia (Berettyóújfalu)

Szeptember:

A 39. Pentel Nemzetközi Gyermekrajzpályázaton díjazásban részesült:

Arany:

Glonczi Dzsenifer (Körösszakál)

Turbucz Bernadett (Magyarhomorog)

Török Andrea (Körösszakál)

Szalai Antónia (Komádi)

Ezüst:

Kóti Patrik (Komádi)

Rövid Ramóna (Magyarhomorog)

Bronz:

Bede Nándor Gábor (Biharkeresztes)

Csiszár Szabina (Körösszegapáti)

Bodnár Gergely (Berettyóújfalu)

Különdíj:

Muraközi Léda Kamilla (Berettyóújfalu)

Kurtán Kitti (Berettyóújfalu)

Pap Réka (Berettyóújfalu)

Ötvös Erzsébet (Komádi)

Tarsoly Judit (Magyarhomorog)

Baranyó Zsófia (Berettyóújfalu)

Kádár Krisztián (Berettyóújfalu)

Az 5-7 éves korig rendezett 7. Ukrán Nemzetközi Biennálén

Különdíjban részesült:

Mohácsi István (Körösszakál)

Okleveles díjazásban részesült:

Balogh Boglárka (Komádi)

Szabó Bence (Berettyóújfalu)

Kiss Enikő (Körösszakál)

Csongrádi Fanni (Magyarhomorog)

Rostás Marianna Vanda (Biharkeresztes)

Rácz Márk (Körösszegapáti)

Cséki Nóra (Berettyóújfalu)

Erdélyi Nóra (Berettyóújfalu)

Csarkó Evelin (Berettyóújfalu)

A XV. Kanagawa-i Biennial-én díjazásban részesült:

Privóczki Anna (Magyarhomorog)

Komóczi Dorina (Berettyóújfalu)

A IV. Orosz Nemzetközi „Csehov élete” című rajzpályázaton díjazásban részesült:

Bíró Éva (Biharkeresztes)

Bokor Blanka (Berettyóújfalu)

Gulyás Fruzsina Dóra (Berettyóújfalu)

Takács Anita (Körösszegapáti)

Kovács Rebeka (Biharkeresztes)

Tóth Tímea (Komádi)

Mohácsi Beatrix (Biharkeresztes)

Varga Viktória (Biharkeresztes)

Papp Gitta (Berettyóújfalu)

Kocsis Boglárka (Berettyóújfalu)

Az Ajaki ÁMK és az Ajaki Alkotótábor által kiírt „Szent Pál Apostol élete és munkássága” című nemzetközi rajzpályázaton oklevélben részesült:

Pető Réka (Biharkeresztes)

Burzuk Réka (Körösszakál)

Horváth Dorina (Körösszakál)

Gyöngyösi Sándor (Komádi)

Bíró Boglárka (Komádi)

Fodor Gabriella (Körösszegapáti)

Varga Bettina (Biharkeresztes)

Országos

Május-Június:

A Baranya Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság által meghirdetett „Katasztrófavédelem az Én szememmel” című országos rajzpályázaton díjazásban részesült:

II. hely: Gyüre Máté (Berettyóújfalu)

A 12. Debreceni Simonyi napok keretében meghirdetett „Simonyi Óbester és a huszárok” című rajzpályázaton díjazásban részesült:

I.hely: Házi Karolina (Komádi)

II.hely: Szilágyi Bianka (Magyarhomorog)

Különdíj: Harsányi Petra (Magyarhomorog)

II.hely: Fézler Gábor (Berettyóújfalu)

A boglári Általános Iskola Alapfokú Művészetoktatási intézmény és Óvoda által meghirdetett „Karnyújtásnyi Balaton” című országos rajzpályázaton minősítésben részesült:

Arany minősítés: Tóth Franciska (Berettyóújfalu)

Arany minősítés: Klabacsek Boglárka (Berettyóújfalu)

Ezüstminősítés: Hagymási László (Komádi)

Ezüstminősítés: Kristóf Szabolcs (Magyarhomorog)

Ezüstminősítés: Balogh Boglárka (Komádi)

Ezüstminősítés: Fézler Gábor (Berettyóújfalu)

Ezüstminősítés: Ficz Márk (Magyarhomorog)

A Közelítés Művészeti Galéria és az Apró Léptek Alapítvány által meghirdetett „Bízd a gyerekekre!” című országos rajzpályázaton díjazásban részesült:

I. hely: Váradi Zita (Berettyóújfalu)

Oklevélben részesült: Pető Réka, Budenszki Nikolett, Mohácsi Vanda, Mohácsi Evelin, Balla Bence, Szoboszlai Rebeka, Nagy Hajnalka, Darázs Karolina, Kiss Imre, Baráth Petra

A Jövő Nemzedékek Országgyűlési Hivatala és a Gyermekmédia Egyesület által kiírt „Miért lesz jó gyereknek lenni 2020-ban?” című országos rajzpályázaton díjazásban részesült:

I.hely: Beri Kinga és Hegyes Orsolya „Sasiak (Körösszegapáti)

I.hely: Ötvös István és Ötvös Alex „Ötvös testvérek” (Berettyóújfalu)

A Silko&Co. Kft. által meghirdetett „Mosolygóvíz” című országos rajzpályázaton emléklapban részesült:

Benke Lili, Varga Norbert, Bíró Fanni

A Lovas Udvarház és a Garay János Gimnázium által meghirdetett országos lovas rajz-és fotópályázaton díjazásban részesült:

Fődíjas lett: Diószegi Beatrix (Magyarhomorog)

Rövid Ramóna (Magyarhomorog)

Fekete Zsófia (Berettyóújfalu)

Kiállított lett: Szabó Máté, Nagy Alexandra, Pintye Dóra, Molnár Izabella, Lakatos Patrik, Aranyi István, Kun Izabella, Gurbai Alex, Sin Maja, Papp Katalin, Imre Beáta, Mészáros Noémi

A Karácsony Sándor Általános Iskola II.Országos Rajzpályázat által meghirdetett „Gyermekvilág” című országos rajzpályázaton díjazásban részesült:

I. díj: Tarsoly Bianka (Magyarhomorog)

II.díj: Vince Vencel (Körösszakál)

III.díj: Gombos Bianka (Berettyóújfalu)

A Hadtörténeti Intézet és Múzeum és a Nemzeti Vágta által meghirdetett országos rajzpályázaton díjazásban részesült:

III.hely: Tolvaj Petra (Berettyóújfalu)

Különdíj: Pápa Evelin (Magyarhomorog)

Kiállított lett: Tikász Laura, Pelbárt Henrietta, Fézler Gábor

A 3. Gyerek ARC rajzpályázaton díjazásban részesült:

Németh Boglárka (Komádi)

Kiállított lett: Szotter Máté, Mohácsi Liza, Nagy Boglárka

A Kolibri Gyermek- és Ifjúsági színház által meghirdetett „Kolibri” című országos rajzpályázaton oklevélben részesült:

Szűcs Viktória (Berettyóújfalu)

Miczi veronika (Berettyóújfalu)

Kiss Fruzsina (Berettyóújfalu)

Klabacsek Boglárka (Berettyóújfalu)

Március-Április:

A Magyar- Finn Társaság által meghirdetett „Finn hét a magyar iskolákban” című országos rajzpályázaton díjazásban részesült:

I. hely: Lisztes Veronika (Berettyóújfalu)

II. hely: Krucsó Zsolt (Magyarhomorog)

Magdus László (Berettyóújfalu)

Benedek Ágnes (Berettyóújfalu)

A Magyar Asztronautikai Társaság; Magyar Űrkutatásért Alapítvány; Aero Magazin; Galaktika szerkesztősége; Élet és Tudomány Szerkesztősége; Természet Világa és az Informatika a látássérültekért Alapítvány által meghirdetett „Ugródeszka: a Hold” című országos rajzpályázaton díjazásban részesült: Simándi Gergő (Komádi).

A Vízügyi és Környezetvédelmi Központi Igazgatóság és a Magyar Környezetvédelmi és Vízügyi Múzeum által kiírt a „Víz Világnapja” című országos rajzpályázaton díjazásban részesült:

Orsós Dominik (Biharkeresztes).

A Valton-Ház Kft. által kiírt „Valton-Ház, a család barátja” című országos rajzpályázaton díjazásban részesült:

I. hely (felső tagozat): Beregszászi Adrienn (Magyarhomorog)

II. hely (felső tagozat): Prekup Anna (Magyarhomorog)

III. hely (felső tagozat): Nagy Norbert (Berettyóújfalu)

Különdíjban részesült Györfi Zoltán (Körösszakál).

A Nemzeti Fejlesztési Ügynökség által kiírt „Mit tennél a településeden, ha adna rá pénzt az EU” országos rajzpályázaton díjazásban részesült:

Koszorús Nóra (Berettyóújfalu), Garamvölgyi Petra (Berettyóújfalu), Ötvös István Márkus (Berettyóújfalu), Fodor Gabriella (Körösszegapáti), Balla Kata (Berettyóújfalu), Simándi Gergő (Komádi),

Ványi Gréta Zulejka (Berettyóújfalu), Kristóf Szabolcs (Magyarhomorog), Mészáros Noémi (Magyarhomorog), Rácz Kitti (Biharkeresztes), Szabó Sándor (Magyarhomorog), Fekete Zsófia (Berettyóújfalu), Farkas Attila (Komádi), Mészáros Gábor (Magyarhomorog), Pápa Dóra (Magyarhomorog),

Sárkány István (Komádi), Háló Csenge (Berettyóújfalu), Mészáros Bálint (Magyarhomorog), Rostás Vivien (Biharkeresztes), Szilágyi Enikő (Körösszegapáti), Máté Krisztina (Körösszakál), Jónás Izabella (Komádi).

A Magyar Papír- és Vízjeltörténeti Társaság -MAPAVIT által meghirdetett „Hét évszázad papírtitkai” című országos rajzpályázaton díjazásban részesült:

I.hely: Balog Anett (Berettyóújfalu)

III.hely: Kádár Lilla (Berettyóújfalu)

Kiállított lett: Tóth Tímea (Komádi), Bere Kitti (Komádi), Burzuk Viktória (Komádi), Pilyinszki Katalin Bianka (Komádi), Szabó Kincső (Komádi), Szentmiklósi István (Komádi), Rostás Vanda (Biharkeresztes).

A berettyóújfalui Vass Jenő Óvoda és Bölcsőde által meghirdetett „Szikra pattan, tűzláng lobban…”

című XII.országos rajzpályázaton díjazásban részesült:

II. hely: Kovács Ottó (Berettyóújfalu).

Különdíjban részesült: Szűcs Krisztina (Berettyóújfalu) és Szabó Balázs (Berettyóújfalu).

Kiállított lett: Gál Csaba, Boros Bence, Antal Zsombor, Dézsi Dorina, Fekete Nóra, Varjú Bence, Sziklai Réka, Gellén István, Sajó Zsanett, Burzán Bianka, Vince Vencel.

A Város- és Faluvédők Szövetsége által kiírt „Fiatalok az épített és természeti környezet védelméért” című országos rajzpályázaton díjazásban részesült:

I.hely: Bordán Kata (Berettyóújfalu)

II.hely: Baráth Petra (Berettyóújfalu)

Különdíjban részesült: Kiss Anita (Berettyóújfalu) és Holopovics Zsófia (Berettyóújfalu).

A PIK Szivárvány Gyermekház és a Duna- Dráva Nemzeti Park Igazgatósága által kiírt „Élet a vizekben” című országos rajzpályázaton díjazásban részesült:

I.hely: Koszorús Imola (Biharkeresztes).

Kiállított lett: Antal Levente (Berettyóújfalu), Imre Beáta és Ulics Milán (Berettyóújfalu).

A Szentendrei Néprajzi Múzeum által kiírt „Évfordulósok” című országos rajzpályázaton díjazásban részesült: Szabó Balázs (Berettyóújfalu), Mészáros Bálint (Magyarhomorog) és Geletei Kata (Körösszegapáti).

A ClubNetCet Egyesület által kiírt „Irány a csillagos ég!” című országos rajzpályázaton díjazásban részesült:

I.hely: Balogh Levente (Berettyóújfalu)

III.hely: Gurbai Kíra (Komádi)

IV.hely: Méhes Petra (Körösszakál).

Január-Február:

Az európai Balassi-hagyomány Központja által kiírt „Balassi a lovasok kapitánya” című országos rajzpályázaton díjazásban részesült:

Harsányi Pál (Komádi) és Iliszi Csenge (Komádi).

Az oktatási és Kulturális Minisztérium megbízásából az Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet által kiírt „Bitang Tibi az óvodában” című országos óvodás rajzpályázaton:

Szilágyi Krisztina (Komádi), Karika Róbert (Komádi), Fésüs Petra (Komádi), Iliszi Nóra (Komádi)

és Vincze Vencel (Körösszakál).

December:

A magyarországi Roma Galéria Egyesülete által állami gondozottak részére kiírt országos rajzpályázaton díjazásban részesült:

Posta Ilona (Komádi)

Jónás Izabella (Komádi)

Jónás Róza (Komádi)

A Chernel Kálmán Városi Könyvtár által kiírt „Fadöntő” című országos rajzpályázaton díjazásban részesült:

II. hely: Csősz Máté (Berettyóújfalu)

Mező Antal (Körösszegapáti)

Mészáros Gábor (Magyarhomorog)

A szombathelyi Váci Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény által meghirdetett „Szombathely és Szent Márton” című országos rajzpályázaton díjazásban részesült:

Beregszászi Adrienn (Magyarhomorog)

Oklevélben részesült:

Rövid Richárd (Magyarhomorog)

A Környezetvédelmi és Vízügyi Minisztérium és a Föld Napja Alapítvány által kiírt a Biológiai Sokféleség Világnapja alkalmából „Üzenj a világnak- a biológiai sokféleség jegyében” című országos rajzpályázaton kiállított lett:

Juhász Tibor (Komádi)

Karakas Gréta (Berettyóújfalu)

Bujdosó Virág (Komádi)

Ványi Gréta Zulejka (Berettyóújfalu)

Szabó Andrea (Magyarhomorog)

A Szabó Ervin Könyvtár által meghirdetett „Világszép nádszálkisasszony” című országos rajzpályázaton különdíjban részesült:

Rózsás Ildikó (Berettyóújfalu)

A Cora általiírt „Legkedvesebb madaram a gólya” című országos rajzpályázaton díjazásban részesült:

Asztalos Éva (Körösszegapáti)

November:

A Bakony –Balaton Horgász Szövetség, a Balatonalmádi Pannónia Kulturális Központ és Könyvtár, a Balatoni Halászati Zrt., a BALZER Hungária Kft. ,a Balatonalmádi Sporthorgász Egyesület által kiírt „Horgásztam a Balatonon 2009” országos rajzpályázaton díjazott lett:

Mohácsi Norbert (Körösszakál)

Harsányi Máté (Biharkeresztes)

Koszta Vivien (Berettyóújfalu)

Szabó Rebeka (Berettyóújfalu)

Bedő Norbert (Berettyóújfalu)

Csala Zsófia (Biharkeresztes)

A Sky Communication Kft. és az Aranyág Alapítvány által meghirdetett „ Párizs – Budapest”című országos rajzpályázaton díjazásban részesült:

I. hely: Kürti Szabolcs (Körösszegapáti)

II. hely: Lisztes Veronika (Berettyóújfalu)

II. hely: Tornyi Teodóra (Berettyóújfalu)

A Központi Statisztikai Hivatal által kiírt „Így vigyázok az egészségemre „országos rajzpályázaton díjazásban részesült:

I. hely: Kecskeméti Beatrix (Berettyóújfalu)

Különdíjban részesült:

Kiss Fruzsina (Berettyóújfalu)

Herbert Boglárka (Komádi)

A Móra Könyvkiadó és a Szepes Mária Alapítvány által kiírt „Pöttyös Panni” című országos rajzpályázaton díjazott lett:

Bere Kitti (Komádi)

Szabó Dániel (Komádi)

Október:

Az isaszegi Dózsa György Művelődési Otthona által kiírt „Fogadd el, fogadj el” című rajzpályázaton kiállított lett:

Bukvai Eszter (Körösszakál)

Muraközi Kamilla (Berettyóújfalu)

Lődi Ildikó (Komádi)

Mohácsi Evelin (Komádi)-két munkája is

Kolozsvári Brigitta (Biharkeresztes)

Erdei Alexandra (Berettyóújfalu)

Jónás Izabella (Komádi)

Az Érted Is! Szülői Egyesület a Daganatos Gyermekekért által kiírt országos rajzpályázaton különdíjban részesült:

Réfi Viktória (Berettyóújfalu)

A Magyar Természettudományi Múzeum által kiírt „Predátorok” című rajzpályázaton az iskola tanulói csoportos díjazásban részesültek:

Gerner József (Körösszegapáti)

Gerner József (Körösszegapáti)

Bozsányi Márk (Körösszakál)

Antal Levente (Berettyóújfalu)

Tóth Márk (Berettyóújfalu)

Szatmári Gyula (Berettyóújfalu)

Varjú Sándor (Berettyóújfalu)

Különdíjban részesült:

Mohácsi Vanda (Komádi)

A nagykőrösi Kossuth Lajos által kiírt „Kossuth Lajos azt üzente”című országos rajzversenyen:

Arany érmet kapott:

Gólya Ágnes (Berettyóújfalu)

Kiemelt aranyérmet kapott:

Lisztes Veronika (Berettyóújfalu)

A Cserhát Művészkör által kiírt országos irodalmi és rajzpályázaton díjazásban részesült:

Cséki Nóra (Berettyóújfalu)

Szalai Antónia (Komádi)

Szeptember

A Közlekedési, Hírközlési és Energiaügyi Minisztérium; Környezetvédelmi és Vízügyi Minisztérium; Oktatási és Kulturális Minisztérium által kiírt „Szokásaid változzanak, ne az éghajlat” című rajzpályázaton tárgy nyereményben részesült:

Kaszai Melitta (Körösszegapáti)

Papp Gitta (Berettyóújfalu)

A debrceni Eötvös Utcai Általános Iskola és az Eötvös DSE által meghirdetett XIII. Eötvös Kupa röplabda tornához kapcsolódó rajzversenyen díjazásban részesült:

I. hely: Pap Dóra (Biharkeresztes)

II. hely: Csősz Máté (Berettyóújfalu)

II. hely: Nagy Norbert (Berettyóújfalu)

III. hely: Lingvay Ajna (Berettyóújfalu)

A Benedek Elek-évforduló eseményeihez kapcsolódóan a Szepes Gyula Művelődési Központ által kiírt „Elek Apó meséi” című rajzpályázaton díjazásban részesült:

II. hely: Csizmadia Mária (Komádi)

II. hely: Tóth Tímea (Komádi)

III. hely: Juhász Rebeka (Berettyóújfalu)

III. hely: Bokor Blanka (Berettyóújfalu)

Különdíj: Miklovics Gréta (Berettyóújfalu)

Különdíj: Szalai Sándor (Komádi)

Dicséretben részesült: Nagy Boglárka (Komádi), Balogh Jenő Roland (Biharkeresztes)

Megyei

Május-Június:

A Vojtina bábszínház által kiírt „Ez a világ olyan kerek…” című rajzpályázaton díjazásban részesült:

Gyöngyi Marietta (Berettyóújfalu)

Tolvaj Petra (Berettyóújfalu)

Karakas Gréta (Berettyóújfalu)

Március-Árilis:

A hajdúszoboszlói Szabó László Alapfokú Művészetoktatási Intézmény által kiírt „Hajdú- Bihar megye kulturális örökségei”című megyei rajzversenyen díjazásban részesült:

II.hely: Ákos Genovéva (Berettyóújfalu)

III.hely: Rostás Beatrix (Biharkeresztes)

Különdíjban részesült: Mezei Anna (Berettyóújfalu).

A Vojtina bábszínház által kiírt „ A muzsika arca” című megyei rajzpályázaton díjazásban részesült: Gulyás Anikó (Komádi), Danuti Alex (Komádi) és Gurbai Kíra (Komádi).

A Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola által megrendezett Megyei Képzőművészeti versenyen díjazásban részesült:

Alsó tagozat:

1. osztály

I.hely: Kristóf Szabolcs (Magyarhomorog)

3. osztály

I.hely: Karakas Gréta (Berettyóújfalu)

II. hely: Dorogi Zita (Berettyóújfalu)

VI.hely: Ötvös Regina (Komádi)

4. osztály

V. hely: Hajdu Noémi (Berettyóújfalu)

VI.hely: Gerner József (Körösszegapáti)

5. osztály:

III.hely: Hevesi Henrietta (Biharkeresztes)

IV.hely: Pataki Kitti (Biharkeresztes)

Pálfi Viktória (Biharkeresztes)

7. osztály:

V. hely: Varga Dóra (Körösszakál)

8. osztály:

I. hely: Lisztes Veronika (Berettyóújfalu)

II. hely: Gólya Ágnes (Berettyóújfalu).

Január-Február:

A Vojtina bábszínház által kiírt „Az ördögbe ” című rajzpályázaton díjazásban részesült:

Mohácsi Norbert (Körösszakál), Lévai Fanni (Komádi) és Beregszászi Adrienn (Magyarhomorog).

November:

A Vojtina bábszínház által kiírt „Álom” című rajzpályázat díjazottjai:

Gyöngyösi Evelin (Komádi)

Kopeczki Miklós (Komádi)

Tóth Tamara (Körösszegapáti)

Mohácsi Evelin (Komádi)

Beri Kinga (Körösszegapáti)

Bereczki Ádám (Körösszegapáti)

Jónás Izabella (Komádi)

Október:

Az „Elek Nagyapó mesekertje” című megyei rajzpályázaton díjazásban részesült:

I hely: Mester Zsófia (Komádi)

Szeptember:

Nadányi Zoltán Művelődési Központ által „Kerek erdő közepében” című rajpályázaton díjazásban részesült:

Óvoda:

I. hely: Kovács Anita (Berettyóújfalu)

Alsó tagozat:

I. hely: Kiss Gergő (Körösszakál)

II. hely: Balla Kata (Körösszegapáti)

III. hely: Kóti Patrik (Komádi)

IV. hely: Rövid Ramóna (Magyarhomorog)

Különdíj: Nagy Viktor (Biharkeresztes)

Felső tagozat:

I. hely: Rostás Dzsenifer (Biharkeresztes)

II. hely: Tóth Franciska (Berettyóújfalu)

III. hely: Gombos Bianka (Berettyóújfalu)

III. hely: Csarkó Bettina (Berettyóújfalu)

Különdíj: Lingvay Ajna (Berettyóújfalu)

Városi eredmények

Október:

A Sinka István Városi Könyvtár által kiírt „Elek nagyapó mesekertje” című rajzpályázaton díjazásban részesült:

Felső tagozat:

I. hely: Mester Zsófia (Komádi)

II. hely: Varga Bettina (Biharkeresztes)

III. hely: Szilágyi Erik (Biharkeresztes)

Alsó tagozat:

I. hely: Pénzes Dominika (Biharkeresztes)

II. hely: Bozsányi Petra (Körösszakál)

III. hely: Karácson Sára (Berettyóújfalu)

 

2010 nyarának pályázati eredményei

Nemzetközi

Augusztus

Az Ír nemzetközi „Eurochild projekt, műalkotások és költészet” elnevezésű versenyen díjazásba részesült:

Cséki Nóra (Berettyóújfalu), Ványi Gréta (Berettyóújfalu), Farkas Ágnes (Magyarhomorog), Gál Csaba (Berettyóújfalu), Kiss Noémi (Berettyóújfalu), Krucsó Zsolt (Magyarhomorog), Kovács Bianka (Berettyóújfalu), Krucsó Zsófia (Berettyóújfalu), Tarsoly Viktória (Magyarhomorog), Varga Vanda (Körösszegapáti), Vásári Szabolcs (Berettyóújfalu) és Vince Vencel (Körösszakál).

Az „Emlékeim II.János Pál pápáról” elnevezésű V. Nemzetközi Gyermekrajz Vándorkiállításon díjazásban részesült:

Szabó Marianna (Komádi)

Emléklapban részesült: Simándi Gergő (Komádi) és Kürti Szabolcs (Körösszegapáti).

Június

A Nova Zagora 2010-ben megrendezett nemzetközi rajzpályázaton oklevélben részesültek:

Beregszászi Kamilla (Berettyóújfalu), Antal Orsolya (Berettyóújfalu), Rácz Angéla (Körösszegapáti), Gyöngyösi Diána (Komádi), Balogh Sára (Berettyóújfalu), Kiss Gergő (Körösszakál), Mohácsi Renátó (Körösszakál), Gál Csaba (Berettyóújfalu), Szalai Titanilla (Komádi) és Krucsó Zsolt (Magyarhomorog).

Országos

Augusztus

A Zabszalma együttes által meghirdetett „Az évszakok körforgása” címen meghirdetett országos rajzpályázaton díjazásban részesült:

Burzán Bianka (Körösszakál).

A Nagycsaládosok Országos Egyesülete és a GreenDependent Fenntartható Megoldások Egyesülete által kiírt „Nagycsalád- kis lábnyom” című országos rajzpályázaton díjazásban részesült:

Szatmári Kitti (Berettyóújfalu), Mohácsi Péter (Biharkeresztes), Keller Emília (Komádi), Harsányi Máté (Biharkeresztes), Kovács Rebeka (Biharkeresztes), Bede Ábel (Körösszakál) és Zsigmond Tibor (Komádi).

Az Orpheus Országos Állatvédő Egyesület és Természetbarát Közhasznú Egyesülete „Én is állatvédő vagyok” című országos rajzpályázaton díjazásban részesült:

Bodnár Gergely (Berettyóújfalu).

Június

Az Almus Pater Taneszköz- és Intézményellátó Zrt. által meghirdetett „Az én óvodám, Az én iskolám” című országos rajzversenyen különdíjban részesült:

Vincze Dominika (Berettyóújfalu) és Gurbai Dzsenifer (Komádi).

A Fővárosi Beszédjavító Intézet által meghirdetett országos rajzpályázaton díjazásban részesült:

II.hely: Rácz István (Biharkeresztes)

Különdíjban részesült: Mohácsi Dzsenifer (Biharkeresztes) és Kolozsvári Tamás (Biharkeresztes)

Oklevélben részesült: Boros Bence (Berettyóújfalu), Varga Alfonz (Biharkeresztes), Bokis Máté (Biharkeresztes), Rostás Katalin (Biharkeresztes), Fábián Zsanett (Biharkeresztes), Mohácsi Vivien (Biharkeresztes), Varga Erik (Biharkeresztes), Antal Orsolya (Berettyóújfalu), Mohácsi Dorottya (Biharkeresztes), Mogyorós Dávid (Biharkeresztes), Rácz István (Biharkeresztes) és Varga Róbert (Biharkeresztes).

Megyei

Június

A Déry Múzeum által meghirdetett „ARCRA FEL!” című megyei rajzversenyen díjazásban részesült:

II.hely: Tőzsér Márk (Berettyóújfalu)

Oklevélben részesült:

Kádár Krisztián (Berettyóújfalu), Lisztes Alexandra (Berettyóújfalu), Máté Krisztina (Körösszakál) és Tóth Franciska (Berettyóújfalu).

A Napló által meghirdetett „Milyen volt a Gyereknapod? „című megyei rajzversenyen díjazásban részesült:

II.hely: Tikász Dóra (Berettyóújfalu).