2017. szeptember 30. – “Nem valami szabadon választható feladat”

A Háló Egyesület és a 72 Tanítvány Mozgalom nagyszabású teremtésvédelmi konferenciát rendezett a természetről, társadalomról, közösségről és felelősségről.
A program fővédnöke Dr. Erdő Péter bíboros, prímás, esztergom-budapesti érsek és Tarlós István Budapest főpolgármestere.
A rendezvény során az etika, a teológia, a természettudományok, a műszaki tudományok, a társadalomtudományok és az esztétika szemszögéből zajlottak beszélgetések a fejlesztések fenntarthatósága, a társadalom állóképessége és az emberiség egészéért érzett felelősség jegyében.
Helyszín: Bálna Budapest Rendezvényközpont (Budapest IX. kerület, Fővám tér 11-12.).
Időpont: 2017. szeptember 30. (szombat), 9 órától 17 óráig.
Az Igazgyöngy is lehetőséget kapott más szervezetekkel együtt megmutatni a munkáját, a termékein keresztül. Alapítványunkat  L. Ritók Nóra és Bodóczky István képviselte a rendezvényen.

a bálnábana bálna